Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be pánikoltam mert kismama...

Be pánikoltam mert kismama vagyok. Évekig próbálkoztunk pedig. Nem vagyok normális?

Figyelt kérdés
Hiába évekig próbálkoztunk sikertelenül és mostsikerült végre. Most meg tiszta ideg vagyok, hogy fogom fel nevelni.Meg ilyesmi hülye gondolataim vannak. Pedig nem is vagyunk annyira rossz anygi körülmények között.
2011. júl. 22. 17:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia

Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de megkérdezhetem, hogy te honnan rendelted a teát? Előre is köszönöm a választ:)

és gratulálok. boldog babavárást:)

2011. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A googl-ba meg keresed a Szabó Gyuri bácsi füvesember honlapját. Ott meg találod a baba váró csomagrol mindent ami fontos. és ott vannak a teák is fel sorolva. a lap alján van a két üzlet elérhetősége. Az egyik pesten a másik bükkszentkereszten. azt hiszem végül telefonon rendeltem meg! Sok sikert neked is!
2011. júl. 22. 18:52
 13/14 anonim ***** válasza:
nagyon köszönöm a segítséget:)
2011. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 3 év után sikerült, de még mindig hihetetlen, hogy itt van a hasamban a babám. Ráadásul kislány, akit annyira szerettem volna. Sokszor mégolyan érzésem van, mintha álmodnék és nem is lennék terhes, hanem ugyanúgy mennek a napok, mint amikor csak próbálkoztunk. Mondjuk nekem nem nagyon volt peteérésem és eddig arra vártam, hogy legyen, most meg arra, hogy minél több hetet betöltsünk.:)

Gratulálok és problémamentes babavárást!:)


28h km

2011. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!