Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be pánikoltam mert kismama...

Be pánikoltam mert kismama vagyok. Évekig próbálkoztunk pedig. Nem vagyok normális?

Figyelt kérdés
Hiába évekig próbálkoztunk sikertelenül és mostsikerült végre. Most meg tiszta ideg vagyok, hogy fogom fel nevelni.Meg ilyesmi hülye gondolataim vannak. Pedig nem is vagyunk annyira rossz anygi körülmények között.
2011. júl. 22. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mély levegő! Kifúj. Ez jó hír! Örülj! Mosolyogj, lélegezz mélyeket, a problémák azért vannak, h megküzdjünk velük!

Fogtál már csecsemőt a kezedben? Biztosan. Emlékszel milyen jó az illata? Mindjárt lesz egy jó illatú csecsemőd. Mosolyogni fog rád, és képzeld el azt, amikor először, mondja: ANYA!

2011. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

GRATULÁLOK!!!!!!! :)))))


Azt megkérdezhetem, hogy minek a segítségével sikerült ilyen hosszú idő után teherbe esned?!

Mi is már lassan 2 éve próbálkozunk és nem jön össze....

2011. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Értem mire gondolsz, én is így voltam, mi két éven át próbálkoztunk, most május 30-án született meg a kisfiunk. Amikor megtudtam hogy babás vagyok, először örültem nagyon, aztán jöttek a tiedhez hasonló gondolatok. Ne aggódj, örülj, élvezd ki minden pillanatát a terhességnek, mert olyan gyorsan elrepül ez a 9 hónap, bár tudom, hogy ez most hihetetlennek tűnik.

És gratulálok!!

2011. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan működtem anno, bár tiszta ideg nem voltam, de nem tudtam, jól fogom-e csinálni. Olvastam sok könyvet, oldalt, csurrant-cseppent egy-egy info, mi-miért-hogyan, stb. Aztán ahogy itt a baba, minden olyan természetes, minden kétségem elszállt, egyszerűrn csak élvezem, hogy vele lehetek! Hidd el, te is így leszel vele! Tereld el a figyelmed, próbálj pozitívan állni a dolgokhoz, tanulsz mindenből. Ja, és ha aggódsz, azt mutatja, jól akarod csinálni! Csak tarts egy egészséges mértéket! Vigyázz magatokra és hamarosan jó babázást!
2011. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem az anyagiaktól félsz, hanem a gyermekgondozástól. Amit én tanácsolok, h vegyél a kezedbe könyveket, olvass utána gyerekpszichológiának, gondozásnak. Rá fogsz jönni, h többnyire tudod ezeket a dolgokat. Most még zavaros a kép, de ennek segítségével összeáll és mire oda jutsz, h megszületik, már nem fogsz feleslegesen parázni.
2011. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat.

elsőnek! Igen én is ilyesmikre gondolok. De szerintem csak ezért fogok hányni ,mert hülyeségekre gondolok.


Második! 2 sikertelen lombikunk is volt. a második még csak most volt márciusban.

Én nagyon hittem a Szabó Gyuribácsi féle baba váró teában. Azt meg rendeltem és még a végére sem értem és már is kismama vagyok. Be tartottam mindent. És én hiszem, hogy neki köszönhetem. Nézz utána itta neten mindent meg találsz! És rendeld meg, igyad te is! Meg látod neked is fog segiteni! Ha van méhed és legalább egy átjárható petefészked, tuti sikerül!

2011. júl. 22. 17:28
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én helyzetem is ilyen. Mi is éveket vártunk a babára, aztán májusban nagyon sok volt az elintézendő dolog, meg költözés, stb, hogy teherbe estem:)

Először jött az öröm, aztán a tiédhez hasonló aggódás...

Azon is parázom, hogy egészségesen ki tudjam hordani, ne menjen el, meg jó anya legyek...

Nem könnyű..

2011. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Még jó, hogy van a net. Pillanatok alatt kapok válaszokat. Olvastam már ilyesmit, hogy ez természetes. szerintem most ez még is meg lepett minket. Novemberben kelett volna mennünk a következő lombikra.

2011. júl. 22. 17:31
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Köszönöm, én is nagyon bízok benne, hogy sikerül-ez a második Clostys hónapom, sajnos alacsony a progeszteron szintem:(


....de mindenképpen utánanézek a teának.....nagyon köszönöm!


Boldog babavárást! :)


(második)

2011. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes leszel, bízz magadban! És grat!:)
2011. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!