Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én szegeden lakom. És nekem...

Én szegeden lakom. És nekem olyan babakocsi kellene aminek nagyon nagy kerekei vannak. És maga a kocsi is jó nagy. Hol lehet ilyet venni? Ami nem drága

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


A Bergon biztos, hogy megfelel az általad állított követelményeknek. Igaz, hogy ennek az az ára, hogy viszonylag nehezek, nem igazán lehet velük tömegközlekedni és kicsire sem csukhatók. Pontos márkákat nem tudok, de több bergonhoz nagyon hasonló (elsősorban lengyel gyártmányú) babakocsit is lehet kapni.

2009. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bergon! Mi is azt vettük, nagyok a kerekei, mélykocsinak, ülősnek is használható, nagyon strapabíró és teljesen jó árban van.

www.katibababolt.hu

2009. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van egy igényeidnek megfelelő bergon king tipusú babakocsim,unisex szinben (zöld-sárga kockás),nagyon szép állapotban,írj privit ha érdekel!

2009. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!