Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a 12. heti genetikai...

Milyen a 12. heti genetikai UH? Hogy zajlik? Kell rá időpontot kérni? Nagy gond lenne, ha a 11. héten mennék?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászod nem adott beutalót?Az ő dolga.Nagy gond lenne a 11.héten menni!Nem hiába 12.heti vizsgálat.Ez az első genetikai uh.Megnézik a baba méretét,orrcsontját,tarkóredő méretét,és combcsontméretét,szívét.Nekem kellett telefonálni időpontért.
2009. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Ez attól függ, hogy van-e fogadott orvosod?Mert ha igen Ő csinálja a 12. heti UH-t-legalábbis nálam így volt.És csak hozzá kellett időpontot kérni.De lehet ez is városonként változik mint sok minden.Ha az SZTK-ba jársz akkor szerintem oda kell időpontot kérni.Mert megvan a rendje,hogy melyik napokon hány heteseket néznek meg.

12. heti UH hüvelyi, megnézi a doki a baba méreteit,nyakiredőt,végtagok megvannak-e, szívverés..stb. Én 11+4 naposan mentem erre a vizsgálatra és nem volt probléma.

Boldog babavárást kívánok! 21 hetes

2009. ápr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

11hét és 2 naposan voltam UH-on egy haematóma miatt és akkor megcsinálták a genetikai UH-t is. Akkor vették le a vért kombinált teszthez is.

Azóta megszületett a lányom.

2009. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!