Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi rosszulléteim...

Terhességi rosszulléteim elviselhetetlenek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még nem voltam orvosnál, de már van időpontom, kb. 8,5 hetes lehetek. Már-már minden szagtól émelygek , hányingerem van, és vissza akar jönni még a víz is. Citromos vizet, gyömbérteát is próbáltam. Addig jó, amíg alszom, de a sok piehnéstől meg az agyam lüktet , olyan alacsony a vérnyomásom. És ez minden áldott nap, reggeltől estig. Felébredni sincs kedvem, arról nem is beszélve, hogy lányomat és férjemet ellátni is képtelen vagyok.
2011. júl. 12. 19:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudom , normális -e hogy napjában egyszer, nagyjából ugyanazon időszakban hőemelkedésem van,37,2 körül , ami még pluszban megvisel. A napra menni sem tudok, a fénytől is hányingerem van. Egész nap besötétített szobában vagyok.
2011. júl. 12. 19:52
 2/5 anonim ***** válasza:
A lehető leghamarabb fordulj orvoshoz!
2011. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon meleg van ez is jobban rátesz a rosszul létre és megvisel!Minél előbb keress fel egy orvost (akár a házi orvosodat)a saját és a babád érdekében

mielőbbi jobbulást és boldog babavárást!

2011. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem voltak olyan rosszulléteim is, hogy aludni se tudtam és a rosszullét mellett kimerült is voltam ezmiatt, azt hittem sose lesz vége. Szedsz B6 vitamint? Az lehet segítene a hányingereden. Egyébként engem ilyenkor megnyugtatott az, hogy befeküdtem a kádba, bedugtam a dugót, a zuhannyal verettem magam, majd mikor megtelt a kád abban feküdtem egy órát. Boldog babavárást!
2011. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Babetta87 válasza:

Szia!

Én a doki szerint 5,5-6 hetes vagyok, kedden erősítette meg, hogy végre babát várunk. nekem is ezek a tüneteim, szinte pontról pontra. Ja, és a magneB6-ot is kihánytam, ennyit arról. A doki szerint ez normális, pihenjek igyak sokat egyek napi 9szer keveset...és csak 3és fél hét múlva kell mennem megint, ami idegesít. de ha Neked esetleg mondanak valami hasznosabbat, azt szívesen meghallgatom :)

Jobbulást!

2011. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!