Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességetek elején ti is...

A terhességetek elején ti is ilyen elviselhetetlenek voltatok?

Figyelt kérdés

Annyira labilis idegállapotban vagyok. Mindenbe belekötök, már magamnak is elviselhetetlen vagyok. Nagyon sajnálom a férjem.

Ez normális? Sokáig tart még? :(


2010. nov. 5. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valamilyen szintig normális, de akkor is rá kell jönnöd az okára. Nyilván ideges vagy valami miatt, de mi az a valami?
2010. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Velem is nehéz volt :-)

Flyamatosan ingadozott a hormonszintem, de túléltük.

Én a 4. hónaptól már nyugodtabb voltam kicsit, de a változékony hangulat a szülésig megmaradt.

2010. nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Hát az az igazság hogy nem volt tartós de egy esetre emlékszem.


a 22. héten megvettük a kombi ágyat és Ő erősködött hogy majd összerakja délelött 10 órától este hatig próbálkozott segiteni nem engedett... végül megelégeltem és hozzávágtam a karikagyürümet és mondtam hogy hogy lehet ilyen makacs mint a szamár.


lett volna aki segit ha felemeli a telefont.


erre emlékszem meg arra hogy lebeszélt a 4D uh ról mivel sehol se tudták megmondani a nemét a 18-32 hét között úgy gondolta hogy ha sztk-ban nem látták 2D-ben akkor idegen szonográfus se fogja 4Dben.


itt már nem voltam mérges mert nekem akkor már mindegy volt hogy vagy megtudjuk v. nem mert mindene meg volt véve csak nem volt rózsaszin ruhácskája.


persze hogy lány lett.

2010. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, aranyosak vagytok!
2010. nov. 5. 13:10
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem lehet mindent a terhességre fogni, kicsit próbálj meg uralkodni magadon.
2010. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

háááátőőőőő...

igen!

én eladóként, pénztárban dolgoztam, a 20. hétig, képzelheted. egy vásárlót konkrétan lehülyéztem, mondjuk ő kezdte a kötekedést, de olyan szinten elküldtem a fenébe, hogy én is csak lestem. úgy felment bennem a pumpa, olyan ideges lettem akkor, komolyan féltem tőle, hogy ártok a babának. szerencsére a főnököm már tudott a terhességről, és egyébként se szoktam nagyon befogni a számat. nem dicsért meg, de nem is kaptam nagy fejmosást. viszont 2 hét múlva már mehettem is táppénzre:)

2010. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem is akarom a terhességre fogni, csak érdeklődtem, hogy ez természetes velejárója, vagy én hülyültem-e meg.
2010. nov. 5. 13:28
 8/14 anonim ***** válasza:

Hű, az első terhességem idején voltak furcsa megnyilvánulásaim, és egyszerűen túl nagy felhajtást csináltam, csináltunk körülötte.

Most megint várandós vagyok, már nincs időm hisztizni (1,5 éves a kisfiam), és azt sem gondolom, hogy én vagyok a világ 8. csodája mert babát várok.

2010. nov. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én sem tartom magam csodának. Csak kétségbe vagyok esve, hogy nekem ment el az eszem, vagy csak átmeneti dolog, aminek lesz vége.
2010. nov. 5. 13:48
 10/14 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
szia! Én borzasztó voltam az elején... sajnáltam is a párom. Mondjuk ő nem nagyon akarta elhinni hogy ez a hormonok műve... de kénytelen volt mert kb a 4 hónaptól újból visszatértem. :) Addig rengeteget sírtam. Ez sajna olyan dolog, amit én nem tudtam kontrollálni, hiába mondták nekem is hogy próbáljak meg uralkodni magamon. Ja, még egy dolog, én a 2. hatalmas vitánál leültem a párommal és megbeszéltem vele h most nekem kicsit több odafigyelés kellene. Nem sajnálat, nem fenéknyalás stb. Megtette, naponta többször ölelt át, és tényleg jobb lett a helyzet. 28 hetes
2010. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!