Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességetek elején ti is...

A terhességetek elején ti is ilyen elviselhetetlenek voltatok?

Figyelt kérdés

Annyira labilis idegállapotban vagyok. Mindenbe belekötök, már magamnak is elviselhetetlen vagyok. Nagyon sajnálom a férjem.

Ez normális? Sokáig tart még? :(


2010. nov. 5. 13:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

De lehet a terhességre fogni. Bár én nem idegbajos voltam, hanem sírós. S nem, nem tudtam kontrollálni. Holott terhesség előtt még csak nem is pityeregtem soha...Szóval sok mindent kihoz az emberből a terhesség és szerintem igenis nehéz felülkerekedni rajta.

Persze próbálkozni kell, de ez a hormonok játéka, amivel én nem igazán bírtam...

Szerintem már jó jel, hogy felismerted a problémát. Beszélj a férjeddel, meséld el neki mit érzel. Nekem nagyon megértő volt a párom, szerintem pontosan tudta, hogy alapjáraton nem vagyok én ilyen. Lényeg, hogy beszélj neki az érzéseidről. Én mindig elmeséltem mindent a páromnak, így ő is közelebb került a terhességemhez, érzéseimhez.

2010. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy érzelmileg túlreagálom a dolgokat. Könnyebben hatódok meg, és könnyebben fortyanok fel.

De(!), ha nincs kiváltó tényező, akkor jól elvagyok (így egymagamban) :)))


Szóval én még mindig gáz vagyok!


22 hetes km

2010. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Engem idegileg tonkretett a kornyezetem. Nincs olyan nap, hogy nem sirok... Van, hogy hiszteria tor ram, van, hogy csak ugy elpityergem magam... Erzekeny vagyok, labilis... Neha kotekedo, maskor martirkodok(mint egy schizofren...) Nalam ez nem mult el :(

34+6 hetes vagyok...


Am igyal harsfateat, nyugtato hatasa van... S mikor "normalis" vagy, kerj bocsanatot a ferjedtol... Remelem hamar elmulik :)

Jo babavarast!

2010. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok!

Ne értsétek fére, de jó tudni, hogy nem vagyok vele egyedül, és hogy nem hülyültem meg. Lesz kiút belőle valamikor. :)

Jó babavárást vagy babázást mindenkinek.

2010. nov. 6. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!