Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek Dr Bátorfi...

Mi a véleményetek Dr Bátorfi Józsefről? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sose hallottam róla.
2011. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sumergo ***** válasza:
Voltam nála, mikor még a meddőség okának felderítésén dolgoztunk, nem voltam elájulva tőle, de az is igaz, h nem ez az amiben igazán profi. Az ultrahangozás a specialitása, az egyik legjobb a szakmában úgy tudom (genetikai uh).
2011. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
genetikai uh-ra mennék hozzá. Félig-meddig megnyugtattál. :)
2011. júl. 12. 12:39
 4/7 sumergo ***** válasza:
Ez esetben tuti jó választás! :-))
2011. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én épp most jövök tőle 12hetesen voltam. Nagyon szimpi, nagyon kedves, kb.3 perc volt az egész de én úgy láttam profi szóval mit nézegesse annyit. Meg is nyugtatott, hogy minden rendben van a babával, mutogatott, hogy mi micsoda. Igazán kedves volt és én bízom benne. .)
2011. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy honapja csinalt genetikai uh-t es magzatvizvetelt is. Nagyon szimpatikus volt, alapos es szerintem profi is. Jol valasztasz, ha hozza mesz, o a legjobb az orszagban a Hajdu Krisztinaval egyutt.
2011. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam. :)
2011. júl. 12. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!