Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz későn ha csak a 12...

Nem lesz későn ha csak a 12 hetes uh után megyek a védőnőhöz kiskönyvet csináltatni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 21:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kikérem magamnak, hogy valaki a helyzetem ismerete nélkül pálcát törjön a fejem felett!!!!Nem lustaságból, és nem hanyagságból mennék később a védőbe.Ha majd más is átesik 3 vetélésen (többsége a 12. héten történt), és tudja mit jelent az első pillanattól folyton az ügyeletre rohangálni, gyógyszereket szedni, éjszakázni a kórházi folyosón műtétre várva (otthonomtól 90 km-re), na akkor mondja meg nekem mi a fontos!!!!!Jah, és ez az utolsó esélyem!Nem részeletezem akkor most, hogy miért is kerülne sor később arra a nyavajás vérvételre.Értve vagyok?

Nem szoktam ennyire dühös lenni.Bocsánat azoktól, akiket nem érint!

2011. júl. 11. 22:12
 12/15 Zorana ***** válasza:

Jogos a kiakadásod! Vigyázz magadra nagyon ! És kitartás! Azokat akik meg beszólnak ne vedd figyelembe...

Nyugalom és pihi :) Drukkolok!

2011. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Jövő héten derül ki, hogy sikeres lesz-e a kismamaságom.Genetikára is menni kell.Nagyon izgulunk.
2011. júl. 12. 18:07
 14/15 Zorana ***** válasza:
na akkor nagyon drukkolok *.* kitartás! nem lesz semmi baj :) csak vigyázz magatokra :)
2011. júl. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi!Aranyos vagy:D
2011. júl. 13. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!