Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti hogy bírjátok...

Kismamik! Ti hogy bírjátok ezt az időt?!

Figyelt kérdés
Gondolom titeket is megzavar??nekem a vérnyomásom is feljebb van a normál határon..ez normális??
2011. júl. 9. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ma egész délután a vizben voltam a strandon, így ki lehet bírni. :)
2011. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Elég nehezen,már elég közel a szülés. Már nagyon várom a kicsikém érkezését!

Mennyi az a normál határon feljebb?

2011. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát 120szokott lenni,most olyan 140 és kicsit felette van..
2011. júl. 9. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy nekem mennyi a vérnyomásom, de hogy egész nap nem nagyon mozdultam ki a klimatizált szobából, az biztos! :-) Nem sok van már hátra, csak kibírjuk addig! Melegben előfordul persze, hogy felmegy a vérnyomás, csak ha olyan 150-160 körül mozogna, akkor lenne gond, azt mondta a védőnőm, szóval ne aggódj!


Kitartást! :-)


37+3 hkm

2011. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,köszi a megnyugtató választ..kicsit megnyugodtam...Sajna én nem hagyatkozhatom a védőnőmre mert ő mindenkit be akar fektetni a kórházba...és mindenért cseszteti az embert...

Egyébként a télen is mindig feljebb ment a vérnyomásom a fűtött meleg hatására...Úgy látszik nálam ez így működik:( De azért aggódom továbbra is...

2011. júl. 9. 21:24
 6/10 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok,van még időm pici a pocim is első babánál is az volt de igyis nagyon nehéz a 2 évesemmel,nem lehetek egésznap bennt ráadásul 3 napja kiderült hogy 2ujjnyira nyitva vagyok igy még a medencébe sem ülhtek be vele.KAtasztrófa ez a kánikula....
2011. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Eddig még bírom... Strandra nem megyek, nyitott külső méhszáj...pedig a férjem menne már a kislányunkkal, de egyedül nem akar...Reggel 9 előtt és délután 5 után voltunk csak kint, napközben is letusoltunk, dinnye, víz, pihi. Az a baj, hogy ettől a melegtől lustulok, alig bírtam csinálni valamit (vagy lehet, hogy inkább fáraszt, az jobban hangzik)

Kitartás mindenkinek!

2011. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Remekül! 40+3 hetes vagyok,idén már nem valószínű,hogy megszülök:S
2011. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:s Kitartás csajok!!!...
2011. júl. 9. 23:38
 10/10 anonim ***** válasza:

A klímás lakásban nagyon jól, szerencsére. Sokat fekszem, sokat iszok, nagyon megy a dinnye :)


39h km

2011. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!