Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetes vagyok és ugy nézek...

11hetes vagyok és ugy nézek ki mint egy tinédzser annyi pattanásom lett?

Figyelt kérdés
természetes ez ilyenkor? mit tudtok rá ajánlani?? elég zavaravo és csunya...
2011. júl. 9. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, igen ez termeszetes. A hormonok miatt van...Nekem is volt a 17 hetig kb.Ne izgulj el fog mulni, a gyogyszertarban kerj vmit amit ilyenkor lehet hasznalnod.Boldog babavarast! 27 hkm
2011. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Rettenetesen néztem ki. Elmentem a kozmetikushoz, ő rendbe tette az arcomat. Utána nem volt vele semmi gond. Szerintem nálad is hamar elmúlik!:)
2011. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam, tinédzser koromban nem voltam pattanásos, most meg...:O

És még azt mondják, a terhesség megszépít....hát nálam ez csak a 3. hónaptól volt érvényes, addigra múltak el a patik.

Nyugi, neked is el fog múlni. És a kozmetikus is megér egy próbát, amúgy is megérdemelsz egy kis kényeztetést, nem?? :)

2011. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, de a második trimeszterben elmúlt. Én vettem a patikában Vichy Normaderm arclemosót, nappali, éjszakai krémet, most, a terhesség vége fele megint előjöttek a patik, de a krémektől + tisztító arcradírtól és iszapos maszktól fényévekkel jobb lett.


38h km

2011. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm csajok:)
2011. júl. 9. 15:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is borzasztóan néztem ki kb. a 20. hétig. Aztán elmúlt. Egyszercsak belenéztem a tükörbe, és rácsodálkoztam, hogy milyen szép a bőröm. Sajnos a hátamról ez még mindig nem mondható el. :(

38 hkm

2011. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!