Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 14. hétben járok, és amióta...

A 14. hétben járok, és amióta terhes vagyok, sok lett a pattanásom a hátamon. Nem merek rá semmit használni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Használhatsz bármit, amit előtte, ennyire nem kell félni.

A terhességgel együtt jár a pattanás, majd elmúlik, ne izgulj:) Amúgy bármilyen tonik, teafás készítmény, aloe verás készítmény jó lehet rá, ha gondolod menj el bőrgyógyászhoz, hátha tud valami konkrétabbat.

De elmúlik, hidd el-)

2008. márc. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használjál pattanás elleni készétményeket,mert a bőrön keresztül nem tud annyi méreganyag felszívódni amennyi ártaba.Ennyire nem kell parázni!!!
2008. márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó Neked, ha csak a hátadon. Nekem a hátamon kívül az arcom (főképp a homlokom) és a dekoltázsvonalam is tiszta pattanás, bármelyik kamasz megirigyelhetné. Nekem is a terhesség kezdetétől feltűntek, és sajnos bármit tettem ellenük, semmi sem használt (ez utóbbit mind a nőgyógyász, mind pedig a védőnő megerősítette - mármint, hogy nincs mit tenni ellene), de azt is mondták, hogy: 1. sárgatest-hormon túltengésről van szó, ami viszont védi a terhességet a vetéléstől (tehát végül is örüljek neki) és 2. a szülés után elmúlik. Sajnos csak ennyit tudok elmondani, remélem, Te szerencsésebb leszel! 25 hetes kismama
2008. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!