Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet adni újszülött vagy pár...

Lehet adni újszülött vagy pár hónapos babának baba teát vagy vizet?

Figyelt kérdés
multkor volt nálam a védőnő és azt mondta hogy 6 hónapos kortól adunk csak a babának teát meg vizet is.vagy nyáron a nagy melegbe.anyukám ettől teljessen kiakadt hogy hogy lehet az hogy csak tejet lehet neki adni még akkor is ha szomjas.mert én mikor pici voltam akkor engem teáztatott.(26 éve)ti adtatok neki?mennyi idős kortól.köszönöm.28 hetes kismam
2011. júl. 8. 06:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vicces ez a nem tesz jot a babanak szoveg meg h tilos adni teat 6 honapos kora alatt :D en baba barat korhazban szultem es hoztak a babateat szomjoltonak h adjam a kicsinek mivel még nem volt tejem. Es tapszert is adtak. Sajnos most is keves a tejem igy vegyesen kap tapszert es anyatejet is. En is kaptam teat az anyatej mellett, parom is es minden tesoja is. Apukamek detto. Erdekes itt vagyunk epen es egeszsegesen :)
2017. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!