Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikorra várhatom a szülést?

Mikorra várhatom a szülést?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 39+6 hetes és 3 ujjam fér el a mellem és a hasam között. Mire számíthatok? A napokban megszűlhetek?

Tüneteim: derékfájás, hasszúrkálás (de nem sűrűn), nagymértékű vizesedés.

Holnapra (július 5-6-ra) vagyok kiírva.


2011. júl. 4. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ha elférnek az ujjaid, akkor a pocakod leszállt már. 2 hétnél több biztos nincs hátra, mert annyi túlhordást engedélyeznek maximálisan. A leírt tünetek természetesek ennyi idős terhesen, ebből nem lehet pontos dátumot mondani.
2011. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ma, lehet hogy egy hét múlva. Ezek normálisak ennyi idősen, ne aggódj nem sok van már hátra.
2011. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ebbol tenyleg nem lehet megmondani.

Nekem az elso terhessegemnel peldaul mar leszallt 37 hetsen a pocakom, de 39 hetesen szultem vegul. Nap, mint nap volt valami tunet, ami arra utalt, hogy szulni fogok. A baba is nagy volt.

Es volt olyan ismerosom, akit tavaly mar szinten a 36. hettul szulesztettunk volna, mert a pocakja is lent volt, a baba is nagy volt, vegul 41 hetesen inditottak a szulest es szulte egy picivel tobb, mint 5 kg-os kilanyt. Hat ennyit errol...

Tenyleg csak a gyermek tudna ezt megmondani, ha nem letene inditott szules.

2011. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!