Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az UH vizsgálat adatai mennyir...

Az UH vizsgálat adatai mennyire közelíti meg a valós értékeket/33. hét/?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A mérésen alapulók valósak (BPD, Femur, stb), viszont a súlybecslés eléggé nagy tévedési határral bír, még közvetlenül szülés előtt is akár 3/- fél kiló lehet.
2011. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 38. héten 3600 grammot mértek a fiamnál, 3 hét múlva született 4400 grammal. ha állítólag heti 250 grammot híznak az utolsó hónapban hetenkét, akkor bejött sőt...

Mindenesetre az, hogy nagy baba lesz, már akkor tudhatóó volt

2011. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A barátnőmnek 35 hetesen azt mondták, hogy már most 3 kg a pici, nagy babára számítottak. Pont 3 hét múlva született 2 kiló 90 dekával.

Olvastam olyat is, hogy valakinek azt mondták, hogy nagy baba lesz, csak pár darab 56-os ruhát, inkább 62-eseket vegyenek. Írták, hogy 4 hónaposan lett jó rá az 56-os, addig lógott rajta, még kellett venniük egy csomó 50-es ruhát is. Sok ilyet lehet olvasni.


Gratulálok a pocaklakóhoz!

2011. júl. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, ki végzi az uh-t. Nekem otthon az sztk-s doki szülés előtt 2 nappal 3250-et mondott, és csökkent mennyiségű magzatvizet, erre 2 napra rá víz nélkül (szárazon) megszületett 3870-el a kislányom. Amúgy észre sem vettem, hogy szivárogna a víz.
2011. júl. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dokitól függ, mennyire ügyes. Egyébként ha 3 héttel a mérés után születik kisebb súllyal, akkor fogyhatott is, gondolom. Nekem 2, aztán 3 héttel nagyobb súlyt mértek a 30. héttől, majd a 35. héten azt mondta nem már, mert bőven meg van a súlya, 3250 gr. Aztán mégis megmérte, és kevesebbet mondott, mint 2 hete, azt mondta, ez nekünk csak jó. Kiderül ha megszületik, hozzávetőleges, de ha baj van, azt úgyis látnák.
2011. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!