Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet inni...

Terhesség alatt lehet inni szénsavas üdítőt?

Figyelt kérdés

Idáig egyáltalán nem ittam de a napokban hallottam olyat hogy lehet...Nos sajnos nem tudok dűlöre jutni:(

Szerintetek?Nem lesz tőle esetleg hasfájós?


2011. júl. 1. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én iszok. Nem hallottam arról, hogy nem lehet. Nem mindennap ezt iszok, de elég sokszor és eddig smmi bajom nincs.
2011. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Második babámat várom... Elsőnél nagyon szigorúan betartottam mindent, egész terhesség alatt, ha két liter szénsavasat megittam.... Az első három hónapot végigordította a fiam, úgy fájt a hasa, tele volt levegővel a pocakja (6 hetes hasi uh-n látszódott...). Szóval nem a szénsavastól függ. Most vagy teázom, vagy szénsavas ásványvizet iszom, vagy málnaszörpivel, és néha lecsúszik egy-két pohár kóla is (hányás ellen szinte csak az segít...). Szerintem ihatsz nyugodtan, a babának nem lesz tőle baja, max. neked nem fog jól esni, mert felfúj és éghet tőle a gyomrod is. De akkor nem iszol többet, vagy mérsékled. :)
2011. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző terhességemnél én sem ittam, de a mostaninál néha igen.Max. egy kicsit mozgékonyabb utána a babó.4D előtt kifejezetten ajánlják, hogy lássunk is valamit a csemetéből.Nehogy végigaludja a drága uh-ot:D
2011. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem anno egy labor asszisztens azt mondta, hogy rontja a baba oxigén ellátását, ezért én kerültem!
2011. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha jól esik, és nem fúj fel nagyon, igyál. De módjával, főleg ha üdítőt iszol, rengeteg benne a fölösleges szénhidrát. A babának nem lesz tőle baja később.
2011. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem iszok is egy gyömbért holnap már olyan régóta innék csak idáig azt hittem hogy baja lesz a babómnak tőle és nem igazán mertem :D
2011. júl. 1. 21:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Kár hogy nem hallottam előbb ezt:( de nem baj majd holnap :D
2011. júl. 1. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ittál?Egészségedre!:D
2011. júl. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen ittam :D
2011. júl. 6. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!