Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet inni...

Terhesség alatt lehet inni szénsavas űditőt?

Figyelt kérdés
én azt hallottam, hogy nem,de most arra lenék kíváncsi, hogy még egy pohárral sem per nap?
2011. febr. 8. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én nem tudom... de miért ne lehetne? o.o
2011. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tetris ***** válasza:
Miért ne lehetne? Böfögni fog talán a baba?
2011. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is ittam, mindig azt kívántam!
2011. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem saját tapasztalat már most mondom előre!


Párom sogornője sem iszik szénsavas italokat mert puffadás jelentkezik nála, a diétás üditők pedig koraszülést eredményeznek (a nővérével esett meg), ja és a szénsavastől sűrűbben kell WC-re járnia.

Persze minden terhesség más!

2011. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

lehet inni

de kólát ne igyál, mert nagyon egészségtelen

2011. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első terhességem alatt folyton Sprite-ot kívántam...nem lett belőle semmi baj.
2011. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A sok cukor és egyéb adalékanyagok miatt tényleg nem egészséges, de sok minden nem az. Puffadást és túl sok savtermelődést okozhat.

Volt, hogy ittam, gyömbért, kólát is, olyan jó volt, amikor megszüntette a hányingert és az émelygést. Később pedig a könnyebb büfizés miatt, de volt hogy a már napok óta tartó székrekedésemen is segítettek a buborékok.

2011. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Alapból nem túl egészséges, de ha naponta egy-egy pohár lecsúszik, semmi gond nem lesz. Én kifejezetten azt kívántam az elején... Kóláért ölni tudtam volna, és ittam is napi 2-3 decit
2011. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A puffadás miatt+cukor miatt nem javasolják!Én gyömbért ittam meg tonikot mert meg voltam érte őrülve!Egy pohárral nem ártasz sem magadnak sem a babának!
2011. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Második terhességem, 38 hetes vagyok és mind két várandósság alatt napi 3-4 liter bubis ásványvizet ittam.

A buboréktól semmi baja nem lesz, max ha hajlamos vagy rá akkor felpuffadsz kicsit.

A cukros üdítőt nem ajánlják a cukor miatt leginkább, de ez a nem szénsavas üdítőkre is vonatkozik. Persze nem a napi 1-2 pohárra.

2011. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!