Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől lehet vásároln...

Hányadik héttől lehet vásárolni a születendő babáknak?

Figyelt kérdés
Ikerterhes vagyok és nem tudom,hogy mikor fogják azt mondani,hogy be kell feküdnöm szülésig.Még semmit nem vettem meg babonából,de nyugodtabb lennék,ha úgy mennék be,hogy minden megvan.
2008. febr. 25. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 hetes vagyok,egy babával.:)

Tegnap már vettünk néháhy rucikát Zsömimnek,bizonyítandó,hogy nem vagyok babonás.

Boldog babavárást!

2008. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a ruhákat hagyd utoljára,mivel változhat.Mi a 15. héttől mindig veszünk apróságokat,kiskád,zenélő forgó stb.Egyszerre ne legyen sok.Ha nem vagy babonás, teljesen rád van bízva,

Gratulálok az ikrekhez,:-)

2008. febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akármikortól:-) Abszolut, mikor neked jól esik:-)

Ajánlják is, hogy 20. hét után apránként szerezz be mindent, mert akkor még mozgékony az ember, és anyagilag, lelkileg sem akkora megterhelés apránként, mint egyszerre...

Az ikerterhesség amúgy korábbi szüléssel jár általában, ha jól tudom 338. hétre várhatod.-)

De jó neked:-) Milyen érzés? Én is ikreket szerettem volna (a családban több is van) de egy babám van.

Én 25 hetes vagyok, de még csak 3 rugim van, amit férjem kikönyörgött, hogy vegyünk már valamit. Meg anyám is vett valamit, azt még nem is láttam , és kaptam pár cumisüveget meg hálóinget. De már nézelődök nagyobb dolgok, mint ágy megy babakocsi, a kisebbeket-mint fürdőlepedő, olló, fésü..már lassan elkezdem megvenni fizu után:-)

Jó babavárást és sok-sok ikres boldogságot.-)

2008. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia! :) én 22 hetes vagyok, de már megvettem a kádat meg a kiságyat, anyám meg nem bírta megállni és vett pár bodyt már :). én is azért kezdtem most el a "nagy" dolgokkal, hogy ne később idegeljem magam a sorbanállástól meg ilyesmitől :). ja! most van a tescoban leárazva amúgy újszülött ruci!!! elcsábultam és vettem is párat tegnap én is :))). szerintem nyugodtan vásárolgass, legalábbis én nagyon élvezem mikor babónak vásárolok :), lelkileg is egy feltöltődés szerintem :).

boldog babavárást! :)

2008. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt javasolta a dokim, hogy a 7. hónapra körülbelül szerezzünk be mindent, mert ne adj isten, jöhet egy koraszülés és nem kívánja az apukának, hogy egyedül futkározzon a cuccok után. Egyébként van ismerősöm, akik babonásak és utolsó pillanatra hagyták, koraszülés volt, képzelheted az apukát...
2008. febr. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én bizony akkor vásároltam már először, amikor épp olyat találtam, amit nem lehetett otthagyni:-). Szerintem olyan 8 hetes ha lehettem. De megláttam, és mivel nagyon kedvező áron volt, megvettem. Nem vagyok hajlandó babonás lenni e téren:-). Én azt vallom, akkor kell bármit is beszerezni, amikor van és otthagyni vétek. Mostanra már egy csomó mindent szereztem be, nem utolsósorban, sőt, sajnos elsősorban anyagi dolgok miatt...sokkal könnyebb apránként kiadni a pénzt (legalábbis nálunk), mint 2 hónap alatt mindent.

Persze tégy belátásod szerint és sok sok sikert a bébikhez!

És én is akkor vagyok nyugodt, ha minden megvan előre:-):-)

20 hetes kismamma

2008. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! A 20.héttől már mi is beszereztünk pár dolgot Van, hogy olyan jó akciók vannak, hogy nem lehet kihagyni pl. bodyk 200 ft-é, azért nem mindegy az ár. Kaptunk használtruhát is, ezeket ebben a jó időben szépen kimostam, elteszem. Sosem lehet tudni mikor akar kibújni a pocaklakó. 23 hetes kismama.
2008. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!