Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvastad? Méhén kívül a...

Olvastad? Méhén kívül a hasüregében hordta ki a magzatát, és egészséges?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 28. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Több ilyen eset volt már.

Sőt a múltkor láttam egy dok, filmet ahol a megtermékenytetett petesejt améh külsö felán tapadt meg és bab szintén ahsüregben fejlődött a belek között.

NG-on szoktak leni extrém terhességekről dokumentumfilmek.

Sokáig észre sem vették, hogy a nő terhse, csak állandóan fájt a hasa.



[link]


talán ez volt, több eset szerepelt benne

2011. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek a jó kis brit orvosok, csak a huszadik héten vették észre, h méhen kívüli. Istenem. Azt mindig is tudtam, h ki lehet hordani egy méhenkívülit, de tényleg nagy a rizikófaktor. Az anya szempontjából pl. nem mindegy, h hova ágyazódik be a petesejt. Sztem az esetek vagy 90%-ban fatális lehet ez az anyára nézve.

Én egyszer egy ikres sztorit hallottam a tvben. A nő rájött, h terhes, ekkor volt vagy 5 hetes, de másnap vérezni kezdett. Az orvos mondta, h van petezsák, de még nincs szívhang, várjanak. De ő elkezdett erősen görcsölni. Korházba került, ahol csak gyógyszerezték, de vártak és kiderült, h van élet a méhben. Kb a 10. hét körül hazaengedték. Másnap a nő összeesett és ömlött belőle a vér. A kórházban mosdták, h a van szívhang, sőt, 2 is. A vérzés és görcs el is múlt. Pár héttel később újabb ultrahang és kiderült, h van egy harmadik baba is a méh előtt. Kiderült, h a petevezetője robbant szét és a baba meg tudott tapadni a méhnél. Kb a 30. hétig hordta őket (v mi, mert itt elalutdam a műsoron)

2011. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első


[link]

2011. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért ezek nagyon veszélyes esetek, és biztosan nagyon ritkák is, én nem hittem volna, hogy méhen kívül lehet gyermeket kihordani.
2011. jún. 28. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!