Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érezte már úgy a...

Más is érezte már úgy a terhessége alatt, hoyg az idő "megállt"?

Figyelt kérdés

11 hetes kismama vagyok.

Úgy érzem, a + teszt óta nem halad az idő.

Tudom,igazából azért vagyok türelmetlen,mert már van egy gyermekem,és már nem tölt el akkora hatalmas izgalommal maga a terhesség.

Olyan lassan vánszorognaka napok a várandósságot illetően,de közben meg a nyár csak úgy röpül,mindjárt vége.


Na ezt aztán jól megfogalmaztam.

A lényeg,hogy úgy érzem,olyan soká lesz még január,amikor találkozhatok a második babámmal...


2011. jún. 26. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
:D Ezt én is így éreztem,nekem februári a 2.gyerek,de valahogy alig jött el a pillanat mire vére szülni mentem,,,,
2011. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En csak az elso terhessegem utolso harom heteben ereztem igy.

Sajnos rossz dontest hoztam es mar 32 hetesen kikertem a szabimat. Viszont harom het alatt vegeztem minden dolgommal, a babaszobaval, vasarlassal. Utana meg ket het elment valahogy, de az utolso harom het alig akart eltelni. Azt hittem, hogy en orokre terhes maradok.


Viszont erdekes, amit irsz, mert a masodik terhessegem a tieddel ellentetben nekem csak ugy elropult. Akkor mar egy gyerek es munka mellett (nah meg persze haztartas es a ferjemmel is legyen idonk egymasra) repultek a napok, csak azt vettem eszre, hogy mar megint eltelt egy honap.


Ha esetleg mar nem dolgozol, vagy nem koti le a meglevo gyerek a napjaidat, akkor keress magadnak valamilyen hobbit, vagy rendszeres kikapcsolodast, jarjatok el a gyerekkel rendszeresen valahova. Kicsit porgesd fel az eleted es akkor azt fogod eszrevenni, hogy mar januar van. :-)

2011. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:-)

Köszi a gyors válaszokat.

Itthon vagyok még a lányommal,és igazából nincs megállás,szóval ahogy írtad kedves második válaszoló. A háztartás, a gyerek,a párom (és még közben főiskolát is elkezdtem) kitöltik minden percemet. Sőt,sokszor mondom,hogy 24 óra kevés.

De egyszerűen a terhességem meg "nem halad előre".


A lányommal anno az 5. hónaptól itthon voltam,és mégis olyan jól elment az idő.

Sokat olvastam,vásárolgattam...mostmeg úgy érzem sosem lesz január.

2011. jún. 26. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az ellenkezőjét éreztem,hogy már lennék elefánt,aki másfél évig várandós:)
2011. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ugyanígy érzek. ha előrefele gondolkodok, akkor nagyon sok van még hátra, de ha vissza gondolok, akkor azt érzem, hogy gyorsan eltelt ez a 21 hét.
2011. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia, detto!!!!:D

2,5 éves a kisfiam, és szintén januárra várom a kistesót, de mintha nullát haladna az idő....

ráadásul úgy várom az UH-t, mint a messiás, mert problémás a terhességem. februárban volt egy vetélésem és most is véreztem a 6. héten. utána az UH-n minden rendben volt, akkor voltam 6+4, de azóta nem nézték. július közepén megyek, akkor leszek 12+4 hetes, az már genetikai és iszonyatosan izgulok, hogy jól legyen és meg legyen.

egyébként a hasam már most akkora, mint a fiammal kb 20 hetesen, olyan vagyok, mine egy lufi...:/

szóval pont ezt érzem én is, legszívesebben előretekernék Karácsonyig :D

2011. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most a végén érzem úgy:) Pedig ha azt veszem,jövő hónap 26-án,már 2-3 hetes babámmal leszek itthon:) Te meg gondolj arra,hogy jövő év ilyenkor már lassan fél éves lesz!:)
2011. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!