Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond lenne? Kisbabám mindig a...

Gond lenne? Kisbabám mindig a hasam bal felén mozog, pedig arról a feneke van. A lábait nem használja?

Figyelt kérdés
Az ultrahang szerint a lába jobb fele van. Kicsit aggódom nehogy gond legyen a lábaival. Olyan fura, hogy mindig egy helyen mozog, a feneke felől. Mit gondoltok?
2011. jún. 25. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem írtad, mennyi idős vagy, de tudnod kell, a babák sok mindenre képesek. Az enyémek is néha furán mozogtak... Volt, hogy a gyomromat püfölték, aztán pár perc múlva meg már az oldalamat akarta kirúgni... Attól, hogy az uh-n úgy feküdt, még elmozdulhatott vagy a lábát húzhatta maga alá, ha van még helye. Szóval nem, hiszem, hogy baj lenne a lábaival, inkább arról lehet szó, hogy kissé változott a helyzete odabenn.
2011. jún. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
36 hetes. De az enyém nem mozog furán, csak mindig ugyan ott.
2011. jún. 25. 09:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor maga alá húzta a lábát... Eddig mozgatta a lábait? Ha ennyire aggódsz, menj be a kórházba, mondd el, mit érzel, csináljanak egy uh-t!
2011. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát sosem mondta a doki, hogy valamelyik végtagjával baj lenne, egyáltalán valami baj lenne. Nem egyszerű nekem bemenni és uh-t csináltatni, mivel az én városomban nincs. De egy hete sincs, hogy dokinál voltam, minden rendben. Csak úgy magamban elkezdtem gondolkodni azon amit mondott, hogy erről van a feneke, erről meg a lába, és elkezdtem aggódni, hogy mindig ott mozog ahol a feneke van.Remélem nincsen semmi gond, biztosan látta volna már eddig ha gond lenne, csak én gondolkodom igen mélyen.
2011. jún. 25. 09:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten így a végén mindenkiben megfordulnak hasonló gondolatok! Persze, hisz mindenki egészséges babára vágyik :) Ha a dokid nem látott semmi eltérést, szerintem kár aggódni! Az, hogy idegeskedsz, gyötröd magad, többet árt... Nézz optimistán a jövőbe! Nem sokára kint lesz és meglátod, semmi baja:9 Különben születés után, mikor megkaptam én is mind a 4-et végigvizsgáltam tetőtől talpig, hogy mindene megvan-e :D
2011. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:) aranyos vagy. Igen, mind jobban aggódom, most már minden éjjel vele álmodom, bár még az arcát egyszer sem láttam. Szerintem ezzel mindenki így van, már nagyon várom, hogy meglássam és ezzel együtt nő az aggodalom is.
2011. jún. 25. 11:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, az emberi agy csodálatos... én pl. minden éjjel szültem álmomban. Érdekes, hogy amikor megszületett a babám, sose láttam az arcát :) nem voltam 4D-n, így biztosan ezért.
2011. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én sem láttam sosem, nálunk nincs is 4D. Mindenütt más a tudomány, itt kissé még hadi lábon áll:)

Csodálatos érzés a terhesség is, de már a végén azt várod hogy a kisbabád meglásd

2011. jún. 25. 11:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hol laktok? Tudod, én 4 gyerek után azt mondom, biztosan jó a 4D, meg a szülőknek nagy öröm látni a pici arcát, testrészeit 3 dimenzióban, de ne sajnáld, ha nem teheted meg, hogy elmenj! Olyan jó látni a kis megviselt pofit először, mikor kibújt:))) Annál nagyobb élményt egyik uh sem adhat! minden jót!
2011. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Romániában élek, egy székely kisvárosban, ebben a városban nincsen nőgyógyász sem, mindig utaznom kell a vizsgálatért. DE ez nem azt jelenti, hogy minden vizsgálatot nem végeztettem volna el. De itt csak a nagy városokban volna 4D ami tőlünk nagyon messze van. Sosem mondta a dokim, hogy gond lenne. Ha mondta volna a világ végére is elmentem volna a kisbabám egészségéért. De én szerintem egy jó doki ultrahangon mindent lát, és a labor vizsgálatok sem a semmiért vannak.
2011. jún. 25. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!