Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki május 21. -én...

Van olyan aki május 21. -én volt az utolsó mensese és babát vár?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Május 21.-én volt az utolsó mensesem és pár napja teszteltem 3db pozitív tesztet aminek nagyon örülök.

Még nem voltam orvosnál majd 2 hét múlva tervezem.

Akinek akkor volt az utolsó mensije azok írjanak hogy milyen tüneteik és érzéseik vannak illetve hogy voltak-e már orvosnál.:O)


2011. jún. 25. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem május 24-én volt, és van két pozi tesztem :)

Én is 2 hét múlva tervezem a dokit.

Szerencsére semmi tünetem sincs, egy kicsit érzem a méhem,fájdogál, de inkább nem is tudom mihez hasonlítsam, olyan mintha izomláz, húzódás lenne!

Ja és nekem totál nincs étvágyam tegnap óta...


Neked milyen tüneteid vannak?

2011. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem május 22-én volt, és pozitívak lettek a tesztjeim. Én 4.-én megyek dokihoz, most szabadságon van.

Tüneteim nekem sajna vannak, és nagyon rosszul is viselem őket. Étvágyam alig van, de állandóan a hányinger gyötör+3. napja olyan fejfájás, hogy van amikor jobb meg sem mozdulni. Hasam picit szurkál, mintha meg akarna jönni, de telefonban megkérdeztem orvosom, azt mondta addig normális, amíg vérzéssel nem jár. Első Baba?

Gratulálok mindkettőtöknek. :)

2011. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyan kicsit korábban május 10-én volt az utolsó menzeszem, de a peteérésem csak a 17. napon volt (uh-gal figyelte a doki).

Én szerdán voltam dokinál és az ultrahanggal megnézte és már láttuk a kis lüktető petezsákot. Sajnos ez elég kezdetleges uh volt, így majd rendesre 6-án megyek.

Tünetem jelenleg csak a mellfeszülés, néha szurkál a hasam és a fejfájást én is éreztem jó néhányszor, pedig nem vagyok egy fejfájós típus.

Majd írjatok ám a fejleményekről! :) És vigyázzon mindenki magára és pocaklakóra! :)))

2011. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

08:49-es vagyok!


Gratulálok mindenkinek!! Nekünk első baba :)

2011. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hello


nekem 21én volt!!!:))))


de jó


kedden megyek csak dokihoz most 28án h megerősitse a jó hirt. nekem második babám.

érezni semmit nem érzek ahgy az elsőnél sem, csak enyhe székrekedésem van...ennyi:)))

2011. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek!:)


Nos, én gyakran vagyok éhes és nekem van is étvágyam.A fejem csak 2x fájt, de akkor egész nap.A hasam nem fáj.A melleim közepesen feszülnek, inkább este szokott.Néha rám jön az álomkor nappal de nem minden nap.Hányingerem nincs.Nekem 3.baba. Van egy 8 és fél éves és egy 14 hónapos kisfiam.Remélem már a 3.babó kislány lesz.Egyik terhességemnél sem voltam rosszul csak az utolsó 2 hónapban szenvedtem sokat a savtól és a rossz alvástól.Nehéz volt a hasam is mert nagy volt.A nagyobbik fiamat 3200g és 52cm, a kisebbik 3800g és 53cm-rel szültem spontán.Az elsőt gázzal a másodikat érzéstelenítés nélkül (már nem volt rá idő).Mind a kettőnél repedtem így ödémám lett a gátmetszés mellett.Szülés után én 2-3 hétig nem tudtam rendesen ülni,feküdni.Kicsi fiamnál belülről is varrtak mert felakadt a válla és sérültem.Nekem a vége volt rossz,de túléltem és most a másik szobába nézik a mesét a kis szeremeim.Megérte szenvedni! :)

2011. jún. 26. 09:35
 7/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Nekünk is első baba lesz. :)

Neked pedig sok sikert, hogy kisasszony legyen!!!:):)

2011. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!