Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor jelentkezett a...

Kinek mikor jelentkezett a hanyinger stb, hany hetesen?

Figyelt kérdés
most 5 hetes vagyok.
2011. jún. 24. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:

5.héten kezdődött és kb. a 7.hétig tartott.

Remélem te megúszod :)

2011. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb.10 hetesen kezdődött és a 16.-ik hétig tartott.Naponta 2-szer hánytam,eleinte nem is nagyon tudtam enni.Teljesen akkor múltak el a tünetek mikor megmozdult.De remélhetőleg te szerencsésebb leszel.
2011. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első babával mensi kimaradása után 2 nappal kezdődött enyhe hányingerrel reggel,aztán erősödött és a 13. hétig tartott,addigra már nem csak reggel hanem egész nap.


Nem hánytam,csak erős émelygés volt reggeltől estig - néha éjszaka is ha felébredtem. (Néha azt gondoltam bárcsak inkább kiadnám a gyomortartalmamat,mert ez az egész napos émelygés rosszabb).


Most a második babámat várom, a 11. hetet taposom,és semmi de semmi bajom az ég világon. Azt remélem,hogy már nem is lesz.

2011. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5. héten. A 17.-ig tartot...:(
2011. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

6. héten kezdődött a 18. hétig mint a lakodalmas kutya :(

Nem csak reggel, hanem 24 órában rosszul voltam és hánytam már a kaja gondolatára.

2011. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia

8-9 héttől kezdődött és 16-dik hétig tartott míg meg nem mozdult

2011. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia, én 10 hetes vagyok és 8 hetesen volt egy reggeli émelygésem, azóta sincs semmi :)
2011. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-17. hétig hányás
2011. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4. héten kezdődött a hányinger+szédülés, akkor még nem is tudtam semmiről. Hányni nem hánytam, még, de a héten ki sem tudtam mozdulni a lakásból, annyira megviselt. Sőt étvágyam sincs, amivel enyhíteni tudnám.
2011. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!