Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? 17-én kezdődött...

Mi lehet ez? 17-én kezdődött a menszeszem 5 napig volt meg. Most egy pár napja hányinger, émelygés, néha szédelgés és fehér folyás jelentkezett nálam. Talán baba van a dologban? Szeretnénk babát.

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez biztos nem baba, ez csak egyfajta beképzelés! Nagyon görcsös akarás! Még peteérésed sem volt, menzid meg már elmult, ugyhogy egyértemű hogy nem vagy babás! De ha ennyire bizonytalan vagy, csinalj tesztet, de elmehetsz dokihoz is! Sok sikert!
2008. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni,de ha megvolt a havid akkor szerintem valami fertözes is lehet,de ugyanugy baba is! Vegyel tesztet ha ugyerzed babu van a dologban!En ugyanugy jartam es meg a tesztem is pozitiv lett de aztan mentem orvoshoz a pozitiv tesztemmel es nem voltam terhes,hanem candidam volt!De azert neked SZORITOK NAGYON!!!
2008. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De ha fertőzés, akkor nem lenne kellemetlen szaga, más színe, meg valami más érzet?


És a candidának lehet ilyen tünete?

2008. okt. 27. 11:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg még valami, már nem akarom görcsösen, pont most tervezzük, hogy kimegyünk külföldre dolgozni. Úgy hogy letettem róla, hogy baba legyen, valahol szeretnénk, eddig még nem jött, most meg lehet, hogy jobb is így.
2008. okt. 27. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!