Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már volt hasi UH-n? Le...

Aki már volt hasi UH-n? Le kellett tolni a bugyit fenék alá? Voltam már párszor hasi UH-n, de meglepett, hogy legutoljára így csinálták az UH-t. Csak érdekelne, hogy ez gyakori-e, mert nekem fura volt.

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, le kellett húzni nekem is minden alkalommal a sima UH-n, a 4D-nél nem kellett
2011. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Helyszíne válogatja,és a terhességi kor sem mindegy.

Na meg az sem hogy éppen hova kucorodik a baba.


Nekem a legszélsőségesebb eset az volt amikor a csípő csontomra kellett tolni,ami azt jelenti hoyg a szemérem dombom kilátszott,de ez a genetikai uh-n volt,a párom ott ült mellettem és a doki szerintem látott már pucér kismamát bőven.


Mondjuk az megint más eset amikor a 4D uh-n a szonográfus mondja hogy told le teljesen.

De ilyennel még nem találkoztam.

2011. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett letolni a nadrágot teljesen.
2011. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem még ennyire soha nem kellett letolnom, meg is lepődnék ha ilyet mondana
2011. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Emlékszem, hogy amikor még fiatalabb volt a terhességem, nekem is egész sokáig le kellett tolni a bugyit, de nem fenék alá, csak amikor felfeküdtem, kérték, hogy elől húzzam le jó mélyre. Szóval szerintem ez normális, hisz az első időkben a baba még nagyon mélyen van, és picike.
2011. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem a dokim előtte mindig megvizsgál és utána csinál uh ,úgy hogy én úgy alulról pucéran szoktam odafeküdni az uh hoz!!A párom mindig bejön az uh ra de nem zavarja meg engem se mert hát látott már egy párszor nemm!!!Miért meglepő ez?
2011. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahová én jártam sima uh-ra (Kalocsa), ott a doki megkövetelte, hogy már az ágyra is bugyi nélkül feküdjön le a kismama..

Voltam genetikán Kecskeméten, ott az uh-n csak a hüvelyi előtt kellett levenni a bugyit, a hasinál már elég volt egy kicsit letolni.

2011. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházban mindig le kell combközépig. 4D-n nem kell.
2011. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Harmadik Babámat várom, de nekem SOHA nem kellett levenni a bugyit!

Hüvelyi UH-nál bugyiban kellett az asztalra feküdni, de mondták, hogy alul húzzam félre.

Hasi UH-nál csak mélyre kellett tolni és tettek oda papírt, hogy ne legyen zselés a bugyi és a nadrág.

4D-n pedig még annyira sem kellett mégis meg tudták csinálni minden alkalommal.


Szerintem ez hozzáállás kérdése. Tudhatnák, hogy egy kismamának a hüvelyi uh is önmagában kellemetlen, nem hogy még teljesen pucéran "közlekedjen" :)


Mondjuk voltam olyan helyen (barátnőmet kisértem) hogy azt vallják: A már a kapuban ott kell hagyni a bugyit :)


Az azért fontos, hogy nem magánklinikára járok, hanem a 2. nőire. Mondjuk a nőgyógyászom magán, de ott ugye a vizsgálatok miatt muszáj levetkőzni.


Kérdésedre így jóóóó hosszan válaszoltam, bocsánat!

2011. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sosem kellett,pedig voltam néhányszor.
2011. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!