Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy 36+4 hetesen...

Létezik, hogy 36+4 hetesen többedik gyereknél még mindig 5 cm-es a méhnyakam, és teljesen zárt vagyok? Engem meglepett.

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 06:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is...

Bár engem csak amiatt lepett meg, hogy éreztem már fájásokat néha, és gondoltam biztos tágulok... Hát nem. Egyébként az elsővel is amiatt lett császár, hogy nem tágultam, így emiatt nem volt meglepő...

2011. jún. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A méhnyak 3 cm-nél nem lehet hosszabb, nem? Egyébként meg lehetséges, h zárt vagy. Egyik terhesség sem egyforma. Jó egészséget mindkettőtöknek!
2011. jún. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lemérte a doki hüvelyi uh-gal, és 5 cm volt.
2011. jún. 11. 09:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Most utána is kerestem. Eddig mindig azt hallottam, h 3 cm v ugye a terhesség végén rövidebb. De egy cikkben olvastam most, h 3-5 cm. Új infó mindig v csak én vagyok nagyon buta.

Mindegy, tényleg ne aggódj. Próbálkozz olyan homeos bogyókkal, elvileg azok nagyon jók. Egy ismerősöm bement elfolyt vízzel. Mondta neki a szülésznő, h ebből nem lesz még baba egy darabig, se fájás, se méhszéjtágulás. Erre bement az orvosa, aki homeo-párti és elkezdte tömni belé a bogyókat. 6 óra múlva megszült. Nem tudom mi a neve, de én is be fogok szerezni, ha eljön az ideje.

2011. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen létezik :)) én 38 hetesen vagyok teljesen zárt :))))

....amúgy ez nem jelent semmit én előző terhességemnél is szinte utolsó pár napban nyíltam 1 ujjnyira és 4 óra alatt meg is született a lányom ...uh én nem aggódom emiatt :))mi lett volna ha még előtte tágultam volna is???

2011. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!