Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 évesen,3. gyereknél 21...

29 évesen,3. gyereknél 21 hetesen sok a 11 kg hízás?

Figyelt kérdés

178 cm és 62 kg-mal kezdtem a terhességet!!!!!

Szerintetek?


2010. szept. 22. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
én 10kg híztam a 27.hétig és ezt is soknak mondták.55kg kezdtem és 160cm vagyok.szerintem nem látszik rajtad mert vékony vagy nekem is azt mondták, hogy hasra híztam az összeset pedig én azért érzem hogy nem.nekem a védönö szólogatott be.de az szerintem,hogy hanyadik baba nem számít,mert azt mondják az a jó ha egész terhesség alatt 10-14kg hízol csak,de szerintem több az a kismama aki ennél többet hízik.én nem rágódok rajta majd leadom mikor kibújik :)
2010. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy 12+/-2 kg az átlag hízás a terhesség végére. Ehhez képest a tied kicsit soknak tűnik félidőnél, de ki tudja, mi lesz a végére. Nem biztos, hogy egyenletes ütemben hízol.

Lehet, hogy mostanra lassult le igazán az emésztésed, vagy nagyon kívánós vagy, esetleg mozognod kellene valamit (bár ezt 2 gyerek mellett kétlem :)). Ezeket mindet te tudod és a plusszterheket is neked kell viselned.

Az előző 2 terhességednél máshogy alakult a súlyod?

2010. szept. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első két terhességemnél 15 kg híztam. Kezdjek valamilyen tornába?
2010. szept. 22. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sok.

En olyan parameterekkel rendelkezem, mint te, nem tudom, hogy a te testalkatod milyen, en izmos vagyok es nagyon vekony.

Az elso terhessegemnel hiztam hasonlo tempoban, mint te, akkor 25 lett a vegere. Lement, de igy is ereztem, hogy sok volt, nem kellett volna.

A masodik terhessegemnel 3 kilot hiztam a 21. hetig, a vegere 14-et, sokkal jobb volt.

A terhestorna inkabb csak szintentartasnak jo, nem azzal fogsz rengeteg kaloriat elegetni.

Nem tudom, hogy mennyit mozogsz otthon a haztartasban, dolgozol-e, kell-e futkaroznod a ket gyerek utan, ha nem sokat es meg van energiad, akkor inkabb kezdj el setalgatni, akar temposan is es hosszan.

Amire foleg oda kellene figyelni: az etkezes es az anyagcsered. Nincs szekrekedesed? Ha igen, akkor attol hizhatsz gyorsan, fogyassz kevesebb szenhidratot, tobb rostot (sok gyumolcs, sok zoldseg, de vannak kulon rostkeszitmenyek is, tablettak, porok, ezek egyaltalan nem artanak, sot, csak sok folyadekot kell inni melle).

Nagyobb adagokat eszel mint eddig? Most teljesen oszinten nezd meg a tanyerodat. En feszt allitottam, hogy nem eszek tobbet, valojaban zabaltam, hatalmas mennyiseget, a gyomrom jol kitagult, meg tobbet kivantam, raadasul allandoan szendvicseket, tesztafelet, edesseget ettem. De minderre csak a szules utan jottem ra, amikor visszatert az eredeti etvagyam.

Ezert sem hagytam a masodik terhesseg alatt, hogy elszaladjon velem a lo.

2010. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte véleményt.Magas vagyok és vékony (vagyis voltam).Tény és való, hogy többet eszem, és nagyon kívánom a csokit. Tudom, hogy a kívánósság, mint olyan nincs, csak ráfogjuk.Akkor ha ezentúl több gyümölcsöt és kevesebb csokit eszem, akkor van remény arra, hogy 15-16 kg legyen a végeredmény. Az igazság az, hogy a másik két gyerekemet 2évig szoptattam, és egy év után még vékonyabb lettem mint előtte. Valószínű azért vagyok egy kicsit nyugodtabb a súlyomat illetően.
2010. szept. 22. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!