Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kortól jelentkeznek...

Hány hetes kortól jelentkeznek a jóslófájások? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
29 hetes kismama.
2008. febr. 24. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Jósló fájások többnyire a szülést megelőző 1 2 hétben jelentkeznek.Sokan hiszik,hogy már a szülés kezdete,és sokan be is szaladnak a kórházba.De a valós szülés idejének egyéb kísérő tünetei is vannak néhány tanács amire érdemes ilyenkor odafigyelni.../A magzatvíz folyása egyértelmű jel ne várj egy percet se azonnal a kórház/ 20 15 esetleg 10 perces menstruációs görcshöz hasonlító deréktáji fájás,a nyákdugó kilökődése,az arc szemek kéz duzzanata,naponta többszöri futás a WC-re pedig semmit sem ettél mégis félóránként (Bocsi nem tudom másképp írni)kakilás ez a természet"beöntése":)más nem jut eszembe akkor már lassan elérkezik az IDŐ!De még a nagy találkozás várathat magára akár néhány napot is!

Olyan is akad akinek semmilyen előjele nincs egyszer csak Folyik az áldás lentről na és persze ők járnak jól,mert gyorsan hamar szülnek akik a kísérő tüneteket produkálják elhúzódó szülésre számíthatnak./Átlag hozzáteszem gyorsan/

Remélem tudtam kicsit segíteni sok sikert a szüléshez és egészséget neked és a babádnak!

2008. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia nekem 5honaposan külsö belső mészáj nyitottvolt és voltak joslofájásaim végig szerintem ne agodj
2008. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!