Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen jönnek a jóslófáj...

Hány hetesen jönnek a jóslófájások? Honnan tudom, hogy jóslófájások-e? Más mikor nő a méh érzés? Egy nap milyen gyakori és mennyire erős?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 36 hetesen jöttek. Állítólag meleg víz hatására ezek elmúlnak, innen lehet tudni, hogy jósló. És többnyire nem szabályos időközönként érezhetőek. A 36. héten ahogy jöttek, úgy el is múltak, aztán ma megint kezdődtek. Holnaptól kezdem a 38. hetet. Teljesen elviselhető haskeményedések, de néha egy-egy erősebbet is érzek.

2008. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jóslófájások a 29. héttől már lehetnek.

Általában csak pár másodpercig tartanak, és attól különböznek az igazi fájásoktól, hogy szabálytalanok, és pl. vízben elmúlnak.

A méh növekedését többnyire görcsök kísérik, a jóslófájások más érzés, nem fogod félreértelmezni.

Naponta többször is jelentkezzhet, de ismtélem, szabálytalan fájások, csak pár másodpercesek, és nem olyan, "Hogy juj de fáj, majd bepisilik".

2008. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát ami a rendszertelenséget illeti, nekem a múlt éjjel 6-5-4-3 perces fájásaim voltak ilyen sorrendben, mindegyikből több.. azt hittem, itt az idő, aztán lebeszéltem magam róla, a végefelé már enyhült a vehemenciájuk, és tényleg elaludtam, reggel arra ébredtem, hogy még nem szültem. na. És pont ez volt az egésszel a bajom, ha jóslófájás, miért rendszeres..
2010. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!