Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy később volt a...

Lehet, hogy később volt a peteérésem?

Figyelt kérdés
Április 27.én volt az utolsón mensim első napja.1 hete voltam ultrahangon és embriót nem láttak.Ma voltam megint és azt írták,hogy 3mm-es sejthető embrió látszódik.A petezsák szépen nő.Az orvos mégis azt mondta maradjak bent abortuszra mert nagyobbnak kéne lennie az embriónak.Kérdem én ha elhalt akkor már miért lát már embriót és miért nő a petezsák.
2011. jún. 22. 09:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi szépen,hogy így ismeretlenül is aggódtál!Hát hatalmas kő esett le,nagyon sírtam amikor mondta az orvos hogy minden rendben van.Nem volt egyszerű amit 3 hétig játszottak velem hetente azt mondták,hogy elhalt.Na de már mindegy.Ha nemgond inkább majd priviben írnék mert törlöm ezt a kérdést.Addig is vigyázz a picidre és magadra!
2011. jún. 30. 06:24
 12/13 anonim ***** válasza:

:o)

Rendben várom a leveledet majd! :o)

2011. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én még csak most találtam rá a kérdésre. Olyan jó! Annyira örülök neki! Nagy izgalommal olvastam, és közben a gyomrom görcsbe rándult.

De jó! Gratulálok! :D Jó babavárást, gyors szülést!


Egy 1 éves kislány boldog anyukája

2011. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!