Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy később volt a...

Lehet, hogy később volt a peteérésem?

Figyelt kérdés
Április 27.én volt az utolsón mensim első napja.1 hete voltam ultrahangon és embriót nem láttak.Ma voltam megint és azt írták,hogy 3mm-es sejthető embrió látszódik.A petezsák szépen nő.Az orvos mégis azt mondta maradjak bent abortuszra mert nagyobbnak kéne lennie az embriónak.Kérdem én ha elhalt akkor már miért lát már embriót és miért nő a petezsák.
2011. jún. 22. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez nekem is zavaros! De ha 8 hetes vagy (elvileg annyi vagy),akkor már szívhangot kellett volna bőven hallani. Már előbb is!

3 mm-es petezsák nagyon kicsi! Mármint a korodhoz képest. Az kb. 5-6 hetes korú. Annyival lett volna később a peteérésed?

Azt nem tudom,hogy miért mondhatta,hogy nő,ha elhalt!

2011. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
21mm a petezsák és 3mm az embrió.Valami látszik.1 hete 12mm volt a petezsák és nem látott embriót.Azt hüvely ultrahanggal csinálták ezt a mait meg hasival.
2011. jún. 22. 10:27
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem keres másik orvost, kérj másik véleményt!

Hány napos ciklusod?

Én 36 napos ciklus mellett estem teherbe, így naptár szerintem 13 hetes terhesnek kellene lennem, de uh szerint csak 11 hetes vagyok! Az uh alapján vagyok kiírva is!

Az én orvosom nem mondott ilyet, hogy abortuszra kellene mennem! 5 hetes voltam uh alapján, akkor az írta a papírra, hogy missed ab gyanús. 2 hét múlva visszamentem és már volt szívhang is. Tegnap voltunk megint, tarkóredő 1,8 mm(nagyon jó), pillangó alakú agy, orrcsont kezdemény, ez mind arra utal, hogy minden rendben! Láttuk az arcát is, és ahogy a kezével a fülét kaparja! :o)

Az én tanácsom, hogy keres másik orvost, gyorsan!

2011. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: mi újság Veled? Voltál másik dokinál? Ha tudsz írj, izgulok érted!
2011. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szia!Kedden megyek másik orvoshoz állítólag a legjobb itt ahol lakom,hát remélem örülni fogok annak amit mondani fog.Ha mégis elszomorít akkor szerdán reggel kell mennem műtétre.Kicsit azért félek nehogy igazuk legyen és valami bajom legyen mert sokáig húzom.De persze én abban bízok,hogy minden rendben van,csak később lettem terhe mint ahogy ők számolnak.A ciklusom általában 30 napos de volt 21 is szóval elég változó.Gratulálok neked a babához,és örülök,hogy nálad minden rendben van.
2011. jún. 23. 18:55
 6/13 anonim ***** válasza:

Szorítok hogy minden rendben legyen! Ne idegeskedj, tudom, hogy nehéz, de probáld meg, mert a babának sem tesz jót! Szerintem kérj hüvelyi uh-t, tudom, hogy kellemetlen, de azzal jobban látják a babát még ebben a korban!

Majd írj, hogy mi volt kedden!

2011. jún. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én sem értettem miért nem hüvelyivel csinálja,de hát én mondjam meg egy orvosnak hogy kell.Hát ezek szerint igen.Rendben írok majd amint tudok valamit.Köszi hogy aggódsz,vigyázz magatokra!
2011. jún. 24. 12:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! utolsó vagyok, mi volt a dokinál?
2011. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szia!Hát képzeld,hétfő este bementem a kórházba mert 2 napja furcsán fájt a méhem,megnézett az orvos hasi uh-val és azt mondta el lett számolva,6 hetesnek néz ki a baba,és nőtt is és már pulzál a kis szíve.Nem semmi azért,hogy múlt hét szerdán aki nézte azt mondta maradjak bent műtétre.Szóval kicsináltak rendesen,tegnap sírtam is amikor láttam az ultrahangon a picurt.
2011. jún. 28. 19:04
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon örülök, hogy minden rendben van Veletek!:o)

Tegnap nagyon aggódtam értetek!

Gondolom, hogy óriási kő esett le a szívedről!

Akkor innentől már csak türelmesen várni kell a Picurkát, nagyon Veletek szeretne lenni! Boldog babavárást!

Ha van kedved néha írj, hogy mi van Veletek! :o)

2011. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!