Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinél így van a vége fele?

Mindenkinél így van a vége fele?

Figyelt kérdés

Pár napja dagad, vízesedik a lábam, kezem, erős fájdalom a derekamban, székrekedésem van vagy hasmenésem, nagyon érzékeny vagyok.

Meddig tarthat ez az állapot? Eltarthat még 4 hétig is?


38 hkm


2011. jún. 21. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában az utolsó hónap zűrös. Én kétszer szültem nyáron, az utolsó hónapot strandon töltöttem, ha nem mozogtam, akkor bevizesedett a lábam, fájt mindenem, de már csak úszni tudtam. Hát úsztam.A vízben legalább súlytalannak érzed magad.
2011. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha 38 hetes vagy akkor 4 hétig nem fog húzódni, ugyanis addig nem hagyják túlhordani a babát. Inkább gondolj arra, hogy nemsokára a kezedben tarthatod :)
2011. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a 36. héten abbahagytam a Magne B6-ot, onnantól vizesedik a lábam és dagadnak a kezeim. A múltkor már lila volt a lábam és beledagadt a papucsba. A kezemmel meg nem bírtam megfogni a teáskannát! A mostani hidegfront hozott megkönnyebbülést...Egyéb bajom nincs,bárcsak lennének jóslók! Holnap megyek ctg-re, remélem mutat majd valami bíztatót! :) De nálad sem fog már sokáig tartani ez az állapot, mivel nagyon kevés van hátra!

39+6 hkm

2011. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!