Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes kismama vagyok. A 19...

22hetes kismama vagyok. A 19 héten azt mondták a bajcsiba, hogy kislányom lesz. Tegnap az 1. sz. Női klinikán azt mondták, hogy fiam. Kinek van igaza? Van még valaki hasonló helyzetben? Melyiknek nagyobb az esélye?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
mindkettőnek esély ugyanannyi...sztem menj el 4 d s uh ra, ott jobban látják...de ha kukit mondtak azt azért neét összetéveszteni...
2009. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4 D-s UH-on mondták?
2009. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
sima 2d ultrahang volt.
2009. márc. 24. 14:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor,ha teheted tényleg menj el egy 4d-sre.Különben kislányból sűrűbben lesz fiúcska,mint fordítva,értem ezalatt,hogyha elsőre azt mondják fiú,abból már ritkábban lesz lány ,mint fordítva.Úgyhogy szerintem fiú,de azért ne vedd 100%-ra!
2009. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiút könnyebben beazonosítják, mint a lányt.
2009. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért mentél a bajcsi után az 1-be? Csak azért kérdezem mert engem a bajcsiba küldött a dokim a Juhász doktorhoz genetikai uh-ra mert a comcsont 1 héttel kisebb a picurnál,és biztosra akar menni hogy csak túloz az uh-s csaj. Hogy kell oda bejelentkezni genetikai tanácsadásra? Bocs hogy kérdést tettem fel! :) Nekem tegnap 80%-ra mondtak lányt,még bízok benne hogy félre nézték! :)
2009. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nekem az orvosom adott beutalót a klinikára,mert alacsony(0,57)lett az AFPm.genetikai uh voltam,de mondták,hogy semmi gond,nem kell aggódni,minden rendben van ezzel.

én fiút szeretnék,a férjem kislányt.amikor mondták a bajcsiba,hogy kislány elsirtam magam(pontosan nem tudom miért)azóta már megszoktam,hogy punás lesz.a nevén szólitottam,beszéltem hozzá...

a klinikán amikor fiút mondtak,kicsit furcsa volt.már megszoktam,hogy kislány....

de akármi lesz nagyon fogok neki örülni!!!!!

2009. márc. 25. 09:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is igy jártunk. A 19 héten azt mondta a doki, hogy valószínű kislány (gondolom ezt azért mondta mert nem látott fütyit). Onnantól Mirának szólítottuk. Egészen a 22. hétig, amikor 4d-n voltunk és határozottan állították, hogy kisfiú. Még én mint laikus is egyből kiszúrtam a kis fütyköst. Most 25+6 naposan inkább hiszek a 4d nek. A következő UH csak májusban lesz.
2009. márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A bajcsiba 4D-s a genetikai UH??
2009. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem.sima 2d uh
2009. márc. 26. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!