Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szex beindíthatja a szülést?

A szex beindíthatja a szülést?

Figyelt kérdés
Ilyenkor (40. hét), hogyan voltatok együtt, aki ilyenkor szexelt a férjével? :)
2011. jún. 21. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha itt az ideje, akkor beindíthatja. Ha nem akkor tök mindegy milyen praktikát vetsz be.

Én 40 hét 3 naposan szültem, de nem a szex hatására, annak nem volt hatása. Babán még úgy érezte bent kell maradni, hiába akarjuk onnan kipöckölni. :)

2011. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
babán=babám
2011. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én túlhordtam a kislányomat, és az orvos és a szülésznő is javasolta, hogy bújjunk össze. Megvolt az eredménye, másnap hajnalban megindult a szülés. Egyébként csak akkor váltja ki a szülést, ha a magzat már felkészült rá. Az orgazmus során oxitocin szabadul fel, ami méhösszehúzódást válthat ki. A spermiumban lévő posztagladin hormon pedig a méhnyak felpuhulását indíthatja el.

A módszer pedig tetszőleges, ahogy mindkettőtöknek kényelmes. :)

2011. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen :)
2011. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
be :)
2011. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már amúgy is idő van akkor beindíthatja.

Én a 2. babót csak 41+0 hetesen szültem,pedig még 40+5 hetesen is csináltuk.


Bár 2 éve már annak,de emlékszem,rendesen együtt voltunk,mint mondjuk 2 hónappal azelőtt :D


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,28 heteske

2011. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!