Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáradt vagyok pár...

Nagyon fáradt vagyok pár napja, hiába alszom egy csomót. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Vérszegény is vagyok, vasat szedek, magnéziumot, elevitet.Mit tehetek még? 36. hétben járó km
2011. jún. 20. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

ez természetes is lehet.

magnéziumot azonban már ne szedj!



nem nagyon tehetsz semmit szedd a vasat ezerrel és pihenj ha megteheted.

2011. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Disi ***** válasza:

A magnézium és a vas üti egymást, úgyhogy azokat ne szedd egymás mellett! Nem engedik egymást felszívódni, úgyhogy kb olyan, mintha egyiket sem szednéd. Gondolom ha vérszegény vagy akkor a vas a fontosabb, a magnézium inkább görcsoldó, és ha nem keményedsz nincs rá puszban szükséged, elég ami az Elevitben van. De beszélj a védőnőddel vagy a dokiddal szerintem. Próbálj meg több szénhidrátot enni (kenyeret, zsemlét), az a szülésnél is fontos, hogy legyen energiád, én legalábbis így hallottam. Én most vagyok a 39. hétben, és 3 héttel ezelőtt én is így voltam mint te, csak én aludni sem tudtam. Most viszont aránylag jól ki tudom pihenni magam, kaptam egy kis bónusz pihenést :-)))) Még annyi, hogy a vége felé a magnéziumot már nem ajánlják, mert görcsoldó, és elnyomhatja a fájásokat. Remélem neked is csak átmeneti :-))))

Könnyű szülést kívánok!

2011. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A dokim azt modta, hogy szedjek mindent a terhesség végéig..de szerintem a magnéziumot abbahagyom most már. És inkább többet pihenek a keményedés miatt, talán így az eröm is visszajön kicsit. Mindenkinek boldog babavárást, könnyű szülést, és Kisangyal csemetét:)
2011. jún. 22. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!