Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38-39 hetesek hogy bírjátok?...

38-39 hetesek hogy bírjátok? Nincsenek fájdalmaitok? Én már olyan vagyok, mint egy mozgássérült.

Figyelt kérdés

Nekem annyira fáj már valahol, szerintem szeméremcsont, de igazából a hüvelyemmel egyben fáj..., hogy konkrétan nem tudok mozogni... Nálatok nincs ilyen?


Egyébként iszonyú nagy már a hasam, jó sokat híztam, de ez már nem is izgat :)

Meséljetek, hogy vagytok, mekkora a baba, milyen szülésre készültök? Hányadik baba?


2011. jún. 19. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem sehol nem fáj,pont emiatt aggódom kicsit,hogy azért már kellene fájdogálnia itt-ott,de semmi derék,hát fájás.nem úgy néz ki,hogy kiakarna jönni.első baba,3000 gr most elvileg ,most lépünk be a 39.hétbe.

Én a szüléssel úgy vagyok ,hogy csak jöjjön ki valahogy,95%,hogy EDA-t fogok kérni.nagyon félnék simán szülni.én is már 23kg hízásnál tarok sajnos.

2011. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

én is 22nél tartok... Ez van, majd lemegy. Igaz, nagyon vizes is vagyok, de nem ennyire :)

Nálunk sajna nincs lehetőség edára, de biztos élnék vele. Az elsővel sokat vajúdtam, majd császár lett, most még nem tudjuk mi lesz. De én is félek a természetestől, nekem nem is annyira természetes az :)

Nekem is 3000es volt ám a méhszájam, mikor legutóbb nézték, pedig ez a fájdalom akkor már kezdődött,csak nem ennyire...

2011. jún. 19. 09:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Igazából csak a lábaim fájnak, nem bírják a 20 kg többletet. 49kg-mal kezdtem és most 69 vagyok. Elég vizes a lábam, lilul,dagad, úgyhogy sokat kell feküdnöm. Amúgy tök jó a közérzetem,tegnap is grilleztünk. Jókat eszek,alszok, persze a forgolódást már utálom...38. héten 3100g-ra saccolták a babát,első baba, elvileg természetes szülés lesz,de most már kezdek félni tőle. Nagyon migrénes vagyok már 16 éve, és eléggé megvisel a melegfront, most a hidegben nagyon jól érzem magam! :)Se nyákdugó,se jóslók! Asszem 2x éreztem, h nyillal a hüvelyembe egy kis fájdalom,de ennyi. A baba fejvégű, de még azt az igazi beékelődést még nem éreztem,vagy csak nem tudom,h az volt-e az! Úgyhogy itt tartunk! Minden jót Nektek!

39+4 hkm

2011. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan még csak 32 hetes vagyok,de medencetáji fájdalmaim nekem is vannak már hetek óta. Főleg hátul,keresztcsont,combtő,ezek a medence tágulása miatt vannak. Van,hogy kicsit sántítok,nem tudok ráállni az egyik lábamra,és az ülés,hajolás is nagyon rossz,csak fekve jó,de akkor is meg kell találnom a megfelelő pozitúrát. De ez nem mindennapos szerencsére,csak néha rámjön,és akkor pár perc,pár óra ,vagy egy egész nap is lehet. Én még "csak" 13 kilónál tartok,de nagyon vigyázok,hogy 1-2 kilónál több már ne jöjjön fel.
2011. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Nagyon kell akkor vigyázz, mert az utolsó hónapban kúsznak fel a kilók, szerintem akkor a legtöbb. A csak 13 az nem is csak:)
2011. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia.bár én 37+2 hetes vagyok de gondoltam hogy írok neked hogy velem mi újság.első babámat várom,július 8ra vagyok kiírva.eddig nagyon jól voltam semmi bajom nem volt a terhességem elején sem.de tegnap este hogy jött a hidegfront,elkezdett nagyon fájni a fejem,a szemem érzékeny lett a fényre.tegnap a babám egész nap helyezkedett a pocakban és éjszaka is.annyira fájt tegnap a fejem hogy éjszaka 3kor tudtam csak elaludni úgy hogy vizes ruháztam a fejem.tegnap óta hányingerem is van,néha nyilalgat a hasam aljába.pici feszítő érzést is érzek lent a csontomnál.kiváncsi vagyok mi lesz ennek a vége,hogy szülni fogok ma vagy sem.de szerintem nem.de azért én reménykedem
2011. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként ezeket leszámítva én is elég "fitt" vagyok, tehát nem itthon fekszem :) Van nagyobb gyerek is, így ez szóba sem jöhet, meg ugye házimunka... Mondhatnám, hogy az éjszaka a legrosszabb... Meg hogy már nem mehettem bele a Balatonba. És azon gondolkodtam, ha kivárja a végét, akkor én idén mér nem is mehetek... :S

Nektek az NST-n látszódott már valami remény? Nálam nem, igaz, egy keményedésem volt csak akkor, de annál is odébb kellett tennem a tappancsot, hogy érezze a gép is...

Már nagyon várom a kis punist, persze az sem lesz pihentetőbb. :)


Esetleg majd dobhatnátok ide egy üzit, hogy mikor lett meg a baba, meg hogy volt, stb :)

2011. jún. 19. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Most lépek a 39. hétbe...már alig várjuk a kicsit...nagyon mennék, bár mivel első baba természetesen tele vagyok kérdéssekkel/kételyekkel...de ezekre mind lesznek válaszaink hamarosan!

Én nem híztam sokat..szinte csak a hasam nőtt meg, pont ezért nehéz már tartani a 3 kilós babát..5 percet sem bírok álldogálni, mert fáj tőle a méhem (nem tudom másképp megfogalmazni) így egy séta is nagyon megerőltető...ráadásul én is úgy járok mint egy pingvin.

A fejecskéje lent van már hetek óta, de én sem tudom hogy beékelődött -e...amikor mozgatja állandóan ingerli a húgyhólyagom...

Érzek furcsákat, de nem vagyok benne biztos, hogy ezek keményedések vagy jósló fájások...egyszerűen csak itt-ott fáj a méhem néha. A derekam szintén sokat fáj.

Volt már, hogy úgy éreztem közel a nap...most valahogy úgy vagyok vele, mintha sose fog megtörténni,nem tudom elképzelni az egészet.

Mindenkinek kitartást..és írjatok, ha történne valami!

2011. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Holnap kezdem elvileg az utsó hetet ,vasárnapra vagyok kiírva de semmi jelzésértékűt nem tapasztalok magamon ... a frontban bíztam de semmi ...

első baba lesz ,kis krapek -)

a dokim vasárnap indul nyaralni úgyhogy addig meglesz ha más nem indítja de jobb lenne természetes úton

szorítok mindenkinek!könnyű szülést!

2011. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!