Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. héten 2100 as méhszáj?...

28. héten 2100 as méhszáj? Tapasztalatok? Ez gáz?

Figyelt kérdés

A doki semmit nem mondott....annyi hogy 4 hét múlva találkozunk, de ha görcs, folyás, panasz van, akkor hamarabb...hát ez jó



2100 as méhszáj:


"2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt"


2.baba, folyamatosan keményedek, szedem a magneb6 ot, sokat fekszem.


Ugye nem fog túl korán jönni?

Tapasztalatok?Volt valaki így?Hogy alakult a terhesség?


2011. jún. 16. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem éppen így volt, pontosan a 28. héten, pontosan ezekkel az adatokkal. Addig sportoltam, attól eltiltott az orvosom. 2 hétig nem csinálhattam semmit, utána sétálhattam futópadon napi 20 percet.

Napi 3x2 magneb6-ot kellett szednem és sokat pihennem.

Javasolta még, hogy egy héten 3x 4x igyak meg fél dl vörösbort, mert 1. méhlazító hatása van, 2. vérképző, 3. tele van antioxidánssal.

Végig nagyon vigyáztam, pihentem, aztán a 37. héten kezdtem újra nagyon aktívan csinálni mindenfélét, hogy akkor most már hajrá, gyere baba:) 39 hét 4 napra született, nekem is második babó volt.

Pihenj sokat, szedd a magneb6-ot és ne idegeskedj, akkor minden rendben lesz.


Boldog babavárást neked!!

2011. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ,megnyugodtam...remélem nem nyílok tovább
2011. jún. 16. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 26.héttől kezdett folyamatosan keményedni a hasam.A méhszájam 1110-es volt.Az orvos nekem is Magne B6-ot javasolt és rengeteg pihenést!A kisfiam a 38.héten született teljesen egészségesen:)

Ne aggódj,kitartás!

További boldog babavárást:)

2011. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29. héttől ugyanezek az adatok. Pihenés (nem szigorú ágynyugalom), magnézium. Végül túlhordtam 4 nappal.
2011. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi csajok,akkor még nem parázok... :)))
2011. jún. 16. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 16-18. héttől volt ilyen a méhszáj értékem mindhárom gyerköcömnél nem születtek hamarabb sőt inditották mindhárom szülésemet.
2011. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!