Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem közösültünk, és nem is...

Nem közösültünk, és nem is ért hozzám olyan kézzel, de már elég rég meg kellett volna jönnie. Lehet, hogy nem írtam fel naptárba, de mi van, ha mégsem jött meg?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 14:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, úgy látom rossz helyre írtam :(
2009. márc. 21. 14:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Ha csak igy voltatok együtt,attól nem leszel terhes!Majd megjön!Mi az,hogy elég rég?Mennyiszer maradt el a menzid?
2009. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, de valószínűleg megoldódott minden, mert nagy a valószínűsége, hogy csak nem írtam fel a napokat. Az utóbbi időben már arra sem emlékszem, mit mikor csináltam. Csak annyira megijedtem, de így már reményem szerint nincs semmi baj.

Még egyszer köszönöm, és nagyon örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra. :)

2009. márc. 21. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!