Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MIt szóltok ahhoz mikor...

MIt szóltok ahhoz mikor felrakják a 3D illetve a sima uh képeket a közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre nem ítélek el senkit ezért csak nekem ez nagyon fura, főleg ha aláírják, hogy "Kisfiam XY". Csak arról van szó hogy én borzasztó babonás vagyok.
2011. jún. 9. 10:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

10:58-as vagyok.


Akkor megközelítem masik oldalrol is. Én a fiamrol vezettem blogot. 1,5 éves volt, amikor kezdtem. Nagyon sokaig nyitott blog volt, majd bezartam. A fiam közben ovis lett. Megmutattam neki a blogot, és mar 5 évesen teljesen kiakadt, hogy én miért mutattam meg őt, amikor majszolta a fagyit, ciki, hogy én leírtam rola a sztorikat. Pedig csak 5 éves! És 3 éves kora ota nem vezetem a blogot. Igaz, hogy itt még nem megszületett gyerekekről van szo, de nem biztos, hogy ha megnőnek örülni fognak annak, hogy közösségi portalokon szerepeltek UH kép formajaban. Attol mert egy anyuka adott pillanatban jo ötletnek tartja megosztani gyermeke képeit, nem biztos, hogy a jövőben is jo ötletnek fog tűnni. Ovatosan kell ezekkel banni. Akinek akarjuk, küldjük el emailen. Ja, és a gmail-es fiokot nem lehet feltörni :D.

2011. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Látom megoszlanak a vélemények! Sztorikat nem raknék ki a gyerekemről blogba, azokat majd ő elmeséli,ha akarja. Én picit vagyok babonás...12.hétig nem mondtuk el a babát,csak a szűk családnak. Utána raktam fel pocakos képet, nem a többszáz ismerősnek,hanem annak a pár ismerősnek,akivel máshogy nem tudok esetleg kommunikálni és nyomon követhessék a pocak növését. 30 hetesen voltunk 4D-n,nekem délután dolgom volt,mire hazaértem a férjem 3db képet feltett a közösségi oldalára a kislányunkról! Először nem örültem,de amikor annyira büszke rá,nem tudtam elvenni ezt az örömet tőle!!! :)))

38+1 hkm....remélem már a célegyenesben vagyunk!!!

2011. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hát én is babonás vagyok,ha ez egáltalán babona.Oké,hogy a 12. hétig nagyobb az esélye,hogy valaki elvetél,de még szülés közben is bármi megtörténhet.Én pont ezért nem raknék fel ilyen képeket (és persze azért is,mert ez mást úgysem érdekel),mert engem aztán ne sajnáljon senki,meg jöjjön oda siránkozni,ha ne adj' Isten vmi történik.Jártunk sokáig gyóhytornára,eszméletlen mennyi súlyosan sérült gyerek volt ott,akik mind szülés közben szerezték a károsodást.Arról nem is beszélve,hogy nagyon sok anyuka van most a környezetemben,akik 15 és 30 hét között tudták meg,hogy valami nagyon nem oké.
2011. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
"mást úgysem érdekel" szerintem ezt nem te döntöd el.Pl nekem "csak" barátok és családtagok az ismerőseim egy ilyen oldalon,és hidd el mindenkit érdekelt.Biztos van olyan ember mindenki ismeretségében akit nem érdekel de az arány mindenképp 50:50 %!!!
2011. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem is csak barátok,iskoltaársak,stb vannak meg.Rosszul fogalmaztam,igaz.Nem nem érdekli,hanem nem tartozik rá.Minek trkatáljam a magánügyeimmel azt,akivel nem beszéltem már vagy fél éve.oké,hog ismerem,de akik igazán fontosak,azok úgyis tőlem tudják meg,nem a fészbúkról.Nekik meg minek kitenni?
2011. jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én is tettem fel 19. hetes 4D-s képet, de csak az ismerőseim láthatják, előtte nem is mondtam el senkinek, hogy terhes vagyok, szóval így tudták meg :) Igazából úgy terveztem, hogy születésig nem rakok ki róla semmilyen képet, pocakosat se magamról, de olyan szép a képeken, hogy muszáj volt :)

Akit meg nem érdeklik az ilyen dolgok, az ne nézegesse, ennyi.

2011. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell jönni azzal,h feltörik az adatlapot! Nahát! Eddig is fel lehetett mindent törni. Ennyi erővel ne csináljunk semmit! Kompromitáló képet nem rakok ki úgysem a gyerekemről és magamról sem,tehát nem érdekel ki látja. Aki feltesz olyat,ami nem publikus,az magára vessen. Már tényleg ne lépjünk ki a lakásból sem a gyerekkel,mert szerintem a sok idióta,idegen ember,aki behajol a babakocsiba, többet árt neki,minthogy én felrakok pár képet a babámról! Nehogymár rettegnem kelljen az internettől. Csak okosan kell használni!
2011. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!