Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MIt szóltok ahhoz mikor...

MIt szóltok ahhoz mikor felrakják a 3D illetve a sima uh képeket a közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre nem ítélek el senkit ezért csak nekem ez nagyon fura, főleg ha aláírják, hogy "Kisfiam XY". Csak arról van szó hogy én borzasztó babonás vagyok.
2011. jún. 9. 10:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
15%

Nem szeretem, sőt kimnodotan írritál.

Aki felrakja az hiszi mást is érdekel, de szerintem nem.


Ezen kívül azt sem etszik, ha valaki telerakja a a gyerekei képével, vagy felrak a nyaralásáról 100 képet.


Nyaralásról , utazásról elvből nem rakok fel semmiylen képet,ki tudja ki nézi az oldalakat: aztán meg csodálkoznak megjelenik a APEH, hogy: "Kérem szépen akkor miből is tetszett ide vagy oda utazni?"

2011. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
51%
Hát, neked ez a furi, nekem meg az, hogy hogyan hihet bárki bármilyen babonában...
2011. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
52%
majd ha gyereket vársz akkor megérted.
2011. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

off:Fent voltam egy ideig a fb-on, de mikor megtudtam, hogy egy srác leszedte onnan a képeim, mert tetszettem neki, és még másnak is oda akarta adni, na akkor kicsit kiakadtam.Pedig nem is volt fent durva kép, 25 voltam akkor, 1-2 profil képet tettem fel.Szóval tényleg nem túl jók ezek az oldalak...


a kérdésre válaszolva, szerintem nem véletlen van elrejtve a világ elől a baba 9 hónapig....persze, az nagyon jó, hogy anya-apa rokonok láthatják már 3D ben is, de az túlzás, hogy kiteszik a világhálóra!De persze ez csak az én véleményem...

2011. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Magánügy, el van rejtve 9 hónapig?

Akkor terhesen bő ruhákba járj, nehogy észrevegyék.

2011. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Én is feltettem 5 db 4D-s képet. Nagyon jó képek, jól látszik rajta a baba. Van olyan kép amin éppen mosolyog :) De ezt 24 hetesen csináltattuk és nem volt probléma a terhességemmel. Nyilván egy 6 hetes képet nem tennék még fel, mert még bármi történhet. Viszont az már elborzaszt, mikor a szülésről készült képeket felteszik elég intim kinézetben. Azt csak a nagyszülők és pár jó barát látta, de csak olyat amin csak a baba volt mikor fürdették. Van olyan kép mikor még össze vagyok kötve a babámmal, még nem vágták el a köldökzsinórt. Na azt csak párom és én láthatjuk :))
2011. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj,azért én is megvártam amíg megszületik,pedig nem vagyok babonás!
2011. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
61%

Off: az apeh rád mászik, miből mentél nyaralni???

Fordulj szerintem orvoshoz, ha ez jut eszedbe a közösségi oldalakról.

2011. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nekem korlatozva van kik lathatjak a kepeimet.

A lanyomrol vannak fent kepek amit meg az ismeroseim koreben is korlatoztam (szuk csalad + 5-6 barat lathatja)

En fel tettem az uh kepeket is.Meg a 7 heteset is.Tudta mindenki, hogy babat varok (mar mint a szuk csaladban es az az 5-6 barat).

Mivel kulfoldon elunk, mashogy nem tudtam volna megmutatni.Miutan mar betoltottem a 3. honapot az osszes ismerosunk lathatta a kepeket.

Azota is van egy zart csoport akiknek kulon is toltok fel kepeket.Pl felmeztelen, furdos stb kepeket nem tennek fel meg ugy sem, hogy minden ismerosom lathassa.

2011. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
11:39 ha nem is az APEH, de ha valakiről bármi van a híradóban, egyből az iwiw-es képeket veszik elő. mondjuk nem mondják el a pontos nevét, de pár infót igen és máris a világ tudhatja, hogy kiről van szó. állásinterjú előtt is előszeretettel nézegetik. ezért kell vele vigyázni. lehet regisztrálni, csak mindent jól átgondolni, hogy vállalja-e az ember, akár az egész világ előtt
2011. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!