Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MIt szóltok ahhoz mikor...

MIt szóltok ahhoz mikor felrakják a 3D illetve a sima uh képeket a közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre nem ítélek el senkit ezért csak nekem ez nagyon fura, főleg ha aláírják, hogy "Kisfiam XY". Csak arról van szó hogy én borzasztó babonás vagyok.
2011. jún. 9. 10:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Gratulálok Nekik!:) Én is feltettem, olyan boldog vagyok:)
2011. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben nincs semmi gáz. Főleg, ha valaki nem babonás.

De ugye ízlések és pofonok. Én már nem lepődök meg amúgy semmin, és igazából nem zavar más mit csinál.

Sokkal gázosabb dolgok vannak a neten, közösségi oldalakon, mint egy-két uh felvétel vagy pocakos kép. A babavárással kapcsolatos képeket szeretem, és inkább ilyeneket tegyenek fel, mint pucérkodós, smárolós, lábszettévős képeket...

2011. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kora-terhes uh.képeket raknak fel (én is)leginkább.Amikor már pocak van, és tudja mindenki,miért ne.....aki meg nagyon babonás úgysem teszi.Én szeretem másokét(még idegenekét is)nézegetni,és én is kérésre tettem fel(meg büszkélkedésből is,:)vállalom :))! szüléses képeket,viszont én nem tennék,az túl intim nekem de azt is szívesen megnézem.egy majdnem 3 éves,és egy 7 hónapos kisfiúk anyukája
2011. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
gáznak nem gáz, de én se híreszteltem ilyen módon az örömhírt a babona miatt. mármint babonás nem vagyok, de tényleg bármi történhet.
2011. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
pár hetes (azt hiszem 9) uh képet is láttam már.
2011. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Én az összes közösségi portalt betiltanam. Végtelenül kartékny. De a kérdés nem erről szol. Csak annyit mondok, hogy írjatok be a keresőbe pl. Facebook fetörő program... Minimalis szamtek tudas kell hozza. Ha tudod az illető email címét, a fiokja maris nem titok előtted. De mondhatnam az iwiw-et, msn-t, myvip-et. A skyp az, amit nem tudnak feltörni. Úgyhogy mindenki így adja ki a kis maganéletét.
2011. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
hát igen, ez durva. alapszabály ilyenkor mindig, hogy csak azt rakd föl magadról, ami senki előtt sem titok.
2011. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Hát az én e-mailjeimet nézgethetik, tele van vicces üzikkel, barátnők csevegésével meg reklámokkal. Sokat nem érnek vele :-) Én is gondolkoztam, hogy felrakom, de a technika megoldotta a kérdést,ugyanis nem tudtak képet adni az UH-on. Talán a következőnél.
2011. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

22. héten raktam ki magamról pocakos képet először, így tudta meg sok barátom, mert nem reklámoztuk. 24. heti uh-ról (3d-s kép) raktam fel, és nagyon jól estek a hsz-ek, amikor még annyira szerintem nem látszik, mégis jöttek, hogy anyukára, apukára hasonlít. :D

Nagyon boldog voltam és a világgal meg akartam osztani, ez nem tudom, miért lenne gond vagy ciki.

Többen tudták, hogy hosszú ideje próbálkozunk, "szurkoltak", érdeklődtek, gondoltak ránk. Megérdemeltek egy (majdnem) első képet róla. :)

2011. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Ó hát a smárolós, fehérneműs 15 éves kislányok fotóiról nem is beszélek...

Csak azért jutott eszembe mert az egyik ismerősöm a 10 hetes uh képet tette fel. Egy másik ismerősömnél pedig a 4D-s kép bekeretezve lógott a falon és még terhes volt. Nekem ez furi.

2011. jún. 9. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!