Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudni fogom mikortól nem...

Tudni fogom mikortól nem szabad háton aludnom?

Figyelt kérdés

Annyit tudok, hogy terhesség vége felé nem ajánlják a háton alvást. Azt nem tudom, hogy magamnak v. a babának ártok-e vele. Nyilván, ha nem lesz kényelmes akkor nem fogok úgy aludni, de nem akarok bajt okozni a babának úgy, hogy nem érzem, hogy nekem bárhol is fájna. Mikortól kell kerülni a háton alvást?

21h km


2011. jún. 6. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó harmadban már kellemetlen kényelmetlen lesz.

elnyomja a hátban futó főereket és emiatt nem ajánlott.

nem okozol vele bajt ösztönösen el fogsz fordulni .

2011. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Érezni fogod, mert kényelmetlen lesz, és nem kapsz úgy levegőt. Amíg kényelmes, nyugodtan aludj háton.
2011. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
érezni fogod! Nekem pl a két lányommal teljesen eltérő volt, a nagyobbikkal már a 15 hét körül nem vol kényelmes, míg a kicsivel még a 28 hét kürül is tudtam így aludni. Ennek ellenére igyekeztem elfordulni, hogy ne nyomjam a fő ereket és nehogy ne legyen jó az oxigén ellátása a picinek.
2011. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
37hetes vagyok és tudok háton aludni persze nem az egész éjszakát mert már sehogy sem jo feküdni de lehet.persze a fejem kicsit megvan emelve hogy kapjak levegöt.
2011. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. Az megnyugtató, ha érezni fogom , mert akkor nem fogok tudat alatt ártani :)
2011. jún. 6. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan kényelmes volt háton aludni, még a 41. héten is sokszor aludtam háton, úgy olvastam, stb. Semmi gond nem volt vele egyik gyerkőcnél sem.
2011. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is háton aludtam még a végefelé is! De nem vízszintesen! hanem szerencsémre az ágyrács állítható volt és félig ülő helyzetben aludtam mert csak úgy volt kényelmes - az oldalt fekvést kerültem mert az nem tetszett a fiamnak!
2011. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!