Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 6 hetes és 4 napos...

Ma vagyok 6 hetes és 4 napos és ma megyek először dokihoz. Mit fogok látni?

Figyelt kérdés

Szerintem itt csak hasi uh-ja van (magánrendelő) azon lesz látni fogjuk már a babát? Szívhangnak már tuti lennie kell, igaz?

A 6hét 4 nap tuti mert tudom melyik napon fogant, LH tesztet használtunk. Egyébként már 8 hetes lennék de 10 nappal kisebb lesz mert később volt ovum.


2011. jún. 6. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, akkor már szívhangot is fogsz látni, nem csak a babukát. :) Gratulálok!
2011. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

6 hét 3 naposan egy 11 mm-es ülőmagasságú (CLR) magzatot láttak nekem. :)

Annyi adatom van még, hogy a petezsák (GS) 2,4 cm volt.

Szívhangot nem nézett a dokim, és csak hasi uh-t csinált.

2011. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Már láthatod a Babádat és a szívhangot is hallhatod!

Nekem 5+5 naposan már zakatolt :)

Szerintem hasi uh-val is lehet látni, nekem is azzal nézték (persze azt nem tudom, hogy a Te dokidnak milyen felbontású a gépe)

2011. jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kíváncsi vagyok! Majd megírom.
2011. jún. 6. 12:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, voltam tegnap a dokinál. Kicsit nagyobb a mérete alapján inkább már 7 hetes, 9,8mm a magzat és van szívműködés. Mondtam, hogy ovu tesztet használtunk de nem nagyon érdekelte azt mondta akkor is nagyobb. :O Bár végülis 3 nap van amikor foganhatott és az ilyenkor még sokat számít. Ezek szerint az első lehetséges napon fogant. na, mindegy. Köszi a segítséget!
2011. jún. 7. 11:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, és hüvelyi uh-t csinált. Szóval van neki. :p
2011. jún. 7. 11:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy minden rendben!

:)

Utolsó voltam.

2011. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!