Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Moziba mehetek 22 hetesen? A...

Moziba mehetek 22 hetesen? A nagy zaj nem árt a babának?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem fog ártani neki, a méhed, a magzatvíz tompítja a külső hatásokat.

Gáz akkor van, ha vígjátékot nézel, röhögsz folyamatosan, sok folyadékot iszol és a film felénél ki kell menned. Én múlt héten dumaszínházban jártam így :)

szintén 22hetes km

2009. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia

Én 25 hetesen voltam hát soha többet terhesen babó össze vissza ugrált a nagy zaj miatt állandóan pisilni rohangáltam és roppantul nem volt kényelmes abba a székbe ülni

2009. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én ezzel úgy vagyok, hogy a baba miatt nem megyek olyan filmre, ami nagyon zajos. Mármint akciófilm meg ilyenek, amikben nagyokat durrogtatnak. Max vígjátékra mennék. Nem tudom, hogy mennyire ártalmas, de szerintem zavarná a kisfiam! Így kímélem! :)

29 hetes kismami

2009. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Bocs nem akarok bunkó lenni, de régen terhesen gyárakban dolgoztak!!! A gyerek nem hangokat érzékeli, hanem hogy boldogsághormonokat termelsz e!

Menj nyugodtan, egy metro-ban utazás sem jobb.

2009. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Addig menj, amíg tudsz! A babának nem árt, ahogy az első is írta, te meg szülés után úgysem leszel túl mobilis!
2009. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A kenyelmetlen ülesi lehetöseg miatt en is meggondolnam. Illetve a sajat tapasztalatom szerint kellemetlen volt masfel orat ugy ülni...

Egy masik peldat is irok. A dokim szerint 8 ora autoban eltöltött utazassal sem teszünk jot. (a 8 ora konkret volt, mert egyik orszagbol a masikba utaztam) Persze idönkent megalltunk, jarkaltam egy kicsit, de ezekszerint erre meg jobban oda kell figyelni. Amugy a hangos zenevel kapcsolatban is van tapasztalatom, esküvöre voltunk hivatalosak, na, hat az nem volt semmi. A bömbölö zenetöl folyamatosan ki kellett mennem a teremböl, mert a babam igencsak nagyokat rugott belem, nem hiszem, hogy örömeben.

2009. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha vígjátékra mész az nem olyan gáz mint az akciófilmek. Sok kismamát látok mozikban. Igaz én még el tudok menni, mert nincs hasam és csak 12 hetes vagyok, de hogy később hogy lesz, még nem tudom. Szerintem kérdezd meg a dokit vagy a védőnőt, mit tanácsol.

Sok boldogságot! :)

2009. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

13.28-as! Ugye csak rosszul fejezted ki magad, és nem azt akartad írni, hogy a babák nem hallanak odabent? Már miért ne hallanának? Nem úgy, mint idekint ez biztos. De nézz csak utána! PL: [link]

Amúgy ez nem azt jelenti, hogy árt is nekik, de nem mindig tetszik nekik a nagy zaj!!!

2009. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13.42-es vagyok. A 23. hétre kattintva olvashatsz róla.
2009. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudjátok mit kedves lepontozók! Nyugodtan gyötörjétek csak a babátokat, ha azt hiszitek, nem hall odabent semmit!!!!!!
2009. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!