Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen mennék kozmetikushoz...

5 hetesen mennék kozmetikushoz, de nem szeretném elmondani neki, hogy babát várok. Mehetek? Sima arctisztítás lenne.

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél?
2010. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sima arctisztítástól miért félsz? még gyantáztatni is lehet terhesség alatt, sőt hajat-festeni is. Ott inkább a festéshez használt ammóniától meg ilyenektől kell tartani, de szellőztetéssel ez sem gond....
2010. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én kozmetikus vagyok!És mehetsz nyugodtan!DE kérd a kozmetikust ,hogy ne használjon elektromos gépeket!Azok közül is az iontoforézis nevű gép ,ami semmiképp nem javalott terhesség alatt!!!Már kevés kozmetikus használja,de azért még létezik!!!Mond azt neki,hogy Te most wellnes-ezni akarsz és egy teljesen természetes kezelést szeretnél és nálad ne használjon gépeket,kivéve persze a gőzt:)))!Üdv:23 hetes kismama
2010. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 16. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:
A hámlasztással is vigyázz, fura dolgok sülhetnek ki belőle... Ne azt mondom, hogy garantáltan, de előfordulhat.
2010. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyantázással igenis vigyázz!

Inkább ne,főleg ott lent.

2010. márc. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont egy 23 hetes kozmetikus kismami vagyok. Menj nyugodtan, de ahogy az előttem szóló kollega mondta, a gépi kezeléseket kerüld, gyanta mehet, viszont próbáljon csak természetes anyagokat a bőrödre kenni. Az AHA-savas, stb kezeléseket én nem csinálnám. Lehet festeni, sokan mondják, hogy festenek is, én nem festem azóta magamnak még a szemöldököm sem, mert úgy érzem, kibírom nélküle, és mégiscsak érintkezik a bőrrel (tehát van esély a felszívódásra valamelyest) és ha ezzel is tudok segíteni, hogy ne legyen majd allergiás gyerekem, hát megteszem. Amúgy múltkor volt nálam egy kismami, 6 hete szült, nem szoptat (sajna nincs tejcsije), kérte, hogy fessünk szempillát. Mondtam, jó, de nem valószínű, hogy befogja, hiszen még a hormonrendszere nem biztos, hogy visszarendeződött. Hát, nem is fogta be neki egyáltalán. Így hirtelen ezek jutottak eszembe. Boldog babavárást.
2010. márc. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!