Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehetek-e medencébe fürdeni...

Bogyo110 kérdése:

Mehetek-e medencébe fürdeni 18 hetesen?

Figyelt kérdés

nászutra mennénk egy welnes szálóba és azt szeretném megkérdezni hogy bele mehetek a medence vizébe(nem termál)

zárt a méhszájam és minden eddig rendben is van velünk!


2010. aug. 18. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy bele mehetsz.


De én nem tenném, pláne egy hotel medencéjébe.


Egy nyilvános medencét sokkal jobban felügyelnek, napjában többször víz csekkolás.


De abba sem mennék bele. Ott külön nem nézik a baktériumokat. és nem aza baj hogy hüvelyi fertözésed lesz hanem ha húgyuti, ami beindíthatja a vetélést.


De természetesen bele mehetesz, és biztos sok 100 kismama fürdik medencében.

2010. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlott!
2010. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pár napja voltam strandon, 18 hetesen, és belementem a medencébe kicsit úszni. nem vagyok érzékeny a fertőzésekre, így semmi gond nem volt, vagy lett belőle. Meleg vízbe ne menj, mert ott a bacik támadhatnak, de a hidegbe nyugodtan. Az úszás jót tesz.
2010. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Idén nyáron én is kihagytam a medencés "bulikat", pedig én is zárt méhszájjal vagyok a mai napig.

Ennyit kibírok az egészségünkért. De sok kismama belemegy a vízbe. ezt mindeki maga dönti el.


30 hkm

2010. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mennék be. Volt a környezetemben koraszülés medencében összeszedett fertőzés miatt.
2010. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor marad a kinti pihizés köszönöm szépen az üziket!
2010. aug. 18. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!