Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írt már fel nektek a nőgyógyás...

Írt már fel nektek a nőgyógyász Klion hüvelykúpot terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Mi még csak próbálkozunk,és most épp nem tudjuk, sikerült vagy nem összehozni a babát. Az orvosom Kliont írt fel,és azt mondta,használjam nyugodtan,ez nem árthat,ha baba van. Viszont a betegtájékoztató papíron azt írják,hogy nem szabad a terhesség elején alkalmazni. Kinek higgyek?
2009. márc. 19. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Kismamáknak is szoktak Kliont felírni ha az orvos szükségesnek tartják. A terhesség alatti gyógyszer szedés szempontjából valójában csak az első három hónap a kritikus. Amíg nem tudod, hogy terhes vagy addig nincs biológiai kapcsolatod a babával, így nem is lehet bajt okozni sem gyógyszerrel sem mással.
2009. márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én szinte végig a terhesség alatt "szedtem" a kúpot kisebb-nagyobb megszakításokkal, mert mindig volt vmi bajom. Nem okozott semmi problémát.
2009. márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is használtam terhességem során,az én dokim szerint inkább a kúp,mint hogy a baciktól a babának baja legyen. Bár az első trimeszterben tényleg jobb vigyázni.

28hetes

2009. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyeztetett terhes voltam, s az utolsó trimeszterben megelőzésként kellett használnom, hogy nehogy elkapjak vmi bacit, amitől megindulhat a szülés.
2009. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is használtam, de az 5-ik naptól egy kicsit felmaródott tőle a nyálkahártyám és abba kellet hagynom.
2009. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért biztos ami biztos,megvárom a menstruációt és csak utána kezdem a kúrát.
2009. márc. 19. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!