Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36-37 hetes kismamik, miket...

Alaszka kérdése:

36-37 hetes kismamik, miket éreztek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 22:04
 1/6 Alinaaa ***** válasza:

Szia. Már két napja tervezem feltenni ezt a kérdést. 36+1 hétben vagyok. Ere nehezebb, tegnap észrevettem, hogy dagad a jobb bokám- furi- az elsőnél ilyen nem volt. Most este kicsit szűkösnek érzi a helyet,így nekem sem kényelmes:) A legfuribb, meg az éjjel, ha kelek ki az ágyból(pisi, nagyobbik fiú) beállnak az izmaim(hasam alja, szeméremcsontnál - lent), nem bírok felkelni, csak lassan és jajgatva.

Amúgy már kicsit türelmetlen vagyok, jó lenne ha itt lenne már a kicsi:)

És te?

2011. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóképp vagyok, bár lábdagadás nincs, de izmaim teljesen be vannak állva, főleg a fenekemben érzem. Már én is várom nagyon, hogy a kezemben tarthassam. :) Keményedek gyakran, főleg, hogy a magnéziumot abbahagytam már. Te szedsz, szedtél? Ja és tegnap óta barnás folyásom van. Szerinted már akkor közel van? Az elsőnél nem barnáztam a szülés napja előtt, így nem tudom...Én is ma vagyok 36+3 napos.
2011. jún. 5. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Úgy vagyok,mint az első! Az éjjeli pisiléshez alig birok felkelni, a medencém fáj, befeszül az alhasam, iszonyat megkönnyebbülés szó szerint. Nehéz feltápászkodni az ágyról. Egy helyben már nem tudok fél óránál tovább megmaradni, max. fekve. A kezeim dagadnak és reggel el vannak picit zsibbadva. Nappal jól vagyok, de estére,mint akit eltapostak. És nem vagyok nagy darab, 66 kg. De mostmár tényleg kezdem kicsit tehernek érezni, két héttel ezelőttig fitt voltam. A babám még nagyon aktív, bár már 2 hete 1 ujjnyira nyitva vagyok. Már nagyon várom a kislányunkat!

Jó babavárást Nektek és jó babázást!

37+4 hkm

2011. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem is most lett keményebb a dolog. Szerencsés vagyok, mert nem keményedek és nem vagyok felpuffadva. Éjjelente az elalvással vannak gondok, mert nehezen kapok levegőt, de ha az megtörténik, mostanában át is alszom az éjszakákat...vagy egyszer hajnalban felkelek pisilni.

Nem híztam sokat (5 kiló) így nincs nagyon rajtam plusz sem, de az óriási hasam miatt már én is nehezen kelek fel / mozgom. A séta még csak - csak, de egy helyben állva leszakad a hátam/hasam. Egyébként már nagyon várjuk, és mennék szülni...elég volt:) de persze várja csak ki az idejét. A hasam napról napra nagyobb...látványosan nőtt az utóbbi 2 hétben. A legnagyobb fájdalmam a kicsi mozgása...szabályosan kirúgja az oldalam, nagyon kellemetlen:) De ez már semmi...fél lábon is....

Szóval kitartást mindenkinek, szép szülést, babázást..hajrá!

37hetes

2011. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hello.az elsöhöz csatlakozom,szeméremfájadlom stb..a doki azt mondta h igy nem enged természetesen szülni csak császáral mert veszélyes mert szétcsusznak a csontok.egy ujjnyira én is nyitva de kivülröl,az semmi szinte,nekem is fá mindenem vizes vagyok,trombozis gyanus stb..oriási has,mozogni alig aludni kb 2ora hosszat 3szor pisilek éjjel.mint egy pingvin ugy megyek 14kg plusszal.elsövel sokat felszedtem...36+4 hetes-már elegm van szeretnék megszülni.
2011. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ezt a pár hetet már csak kibírjuk valahogy. :) Mindenkinek kitartás!
2011. jún. 5. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!