Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-11 hetes kismamik hogy...

10-11 hetes kismamik hogy vagytok? Mit éreztek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én 10 hetes vagyok. A tünetek kezdenek enyhülni, ezért egy kicsit aggódom. Jövő héten megyek orvoshoz remélem minden rendben lesz. Te hogy vagy?
2011. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szia nekem is mulnak a tünetek..:S Hányingerem sincs nagyon.De remélem hogy nincs baj.Bár mindeki azt mondjani hogy kb ilyenkor mulik.
2011. febr. 27. 14:25
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig nagyon sz.r a gyomrom, mostmár szinte semmit nem tudok jóízűen megenni.Szombaton volt egy kis élénkpiros vércsík a váladékban, ettől kicsit megijedtem, de azóta sem volt semmi. Pihenni nem sokat tudok a totyogós kisfiamtól, pedig mondta a védőnő, hogy próbáljak minél többet feküdni..
2011. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ja és 10hét 5 napos vagyok.

Utolsó voltam.

2011. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Épp most akartam kiírni egy kérdést, de megláttam ezt. Ma pontosan 11 hetes vagyok és olyan, mintha érezném a babát, ami persze lehetetlen, mert alig lehet 5 cm :D. A tünetek nekem is múlnak, még a szagokra vagyok érzékeny, de nem okoz hányingert. Szédülős pedig az elsővel sem voltam, inkább aluszékony.

2011. márc. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

nekem ő a 3.babám és egyértelmű jelét adta hogy ott van..Tudom mi a bélmozgás és naponta 2 szer érzem ezt..Főleg ha ülök vagy fekszem..

A 2. lányomat 13 hetesen már éreztem .:D

2011. márc. 1. 07:22
 7/17 A kérdező kommentje:
szoval ezzel azt akartam irni hogy ez nem bélmozgás meg ilyenek..Ez ő..
2011. márc. 1. 07:23
 8/17 anonim ***** válasza:
Most kezdem a 12. hetet, és már a múlt héten sokkal jobban voltam, mint előtte. Nagyon izgultam az uh miatt, de minden rendben. Szóval én is egy vagyok, aki nem vetélt el, pedig múltak a terhestünetek :)
2011. márc. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen azért azt mondják hogy 11-12 hét kürül enyhülni szokott..Nekem reggel van egy émelygésem most 2 napja megint de nappal semmi.tök jol vagyok..Jo kicsit fáradékonyabb vagyok mint szoktam de minden oksa
2011. márc. 1. 13:05
 10/17 anonim ***** válasza:

Ma tudtam meg, 11 hetes vagyok. Jól átvágott minket a lurkó!

Én nem érzek semmit. Pedig bespájzoltam KorpoVit kekszből, mert tini koromban az mulasztotta el a hányingeremet.

2011. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!