Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen még kinek nincs...

32 hetesen még kinek nincs befordulva a babája?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Hát még nekem se fordult be.Kiváncsi leszek hogy mikor fordul be.Remélem azért hogy megfordul.Izgulsz?
2009. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én már megszültem, de nekem is kb a 36. héten fordult be. És eléggé megviselt. Rettentő kellemetlen érzés volt, de legalább örültem, hogy nem farfekvéses. Szóval még időben vagy, de azért kérdezz rá a dokidnál, biztos ami biztos alapon. :)
2009. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én mar szultem, de nekem egyaltalan nem fordult be a babam, a 37. héten külsőleg fordították meg, szóval ne félj, ha nem fordul be, akkor sincs semmi gond, majd a doktornéni/bácsi megfordítja legrosszabb esetben.
2009. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát örülnék ha befordulna már de nem a szülés miatt mert programozott császárom lesz,szívbetegségem miatt,hanem azért mert most azt hajtogatja nekem mindenki hogy mivel a pici csípője van a medencémben így az neki kicsit összenyomódik és ez neki nem tesz jót. Sanszos a terpesz pelus. Bár én ézrem hogy ennek a kis drágának a csípője az tuti nincs lennt mert jobb oldalon a feje dudorodik a balon meg a popója. Szóval keresztben van sztem. De a papiromon rajta van hogy veszélyeztetett vok farfekvés miatt. Nálunk állítólag nem indokolja a császárt a farfekvéses baba. Szóval én csak a kis csípője miatt aggódom.
2009. márc. 19. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!